AUTO PLUS DOO
JIB: 4401706420001BANJA LUKA
- Poznatih dodjela
- 118
- Vrijednost ugovora
- 2.2 mil. KM
- Različitih naručilaca
- 30
- Posljednja dodjela
- 02.08.2026.
Dodjele po godinama
| Godina | Broj dodjela | Vrijednost |
|---|---|---|
| 2026 | 27 | 1.7 mil. KM |
| 2025 | 31 | 54 hilj. KM |
| 2024 | 19 | 7 hilj. KM |
| 2023 | 18 | 127 hilj. KM |
| 2022 | 17 | 215 hilj. KM |
| 2020 | 1 | 3 hilj. KM |
Posljednje dodjele
| Predmet | Naručilac | Vrijednost | Datum | Broj ponuda |
|---|---|---|---|---|
| Nabavka usluga održavanja i servisiranja vozila Ustanove i vozila Hyundai podjeljeno u dva lota | Nije navedeno | 23 hilj. KM | 02.08.2026. | 1 |
| Редовно сервисирање и ванредне поправке возила предузећа | Nije navedeno | 4 hilj. KM | 26.07.2026. | 1 |
| Набавка 30 (тридесет) нових SUV возила | Nije navedeno | 1.6 mil. KM | 19.07.2026. | 1 |
| Услуга дијагностике возила | РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ | 120 KM | 08.07.2026. | 0 |
| Набавка услуга редовног сервиса и поправке службених моторних возила марке Hyundai и Kia за потребе МУП-а Републике Српске | Nije navedeno | 30 hilj. KM | 05.07.2026. | 1 |
| Текуће одржавање службених путничких возила | Nije navedeno | 3 hilj. KM | 25.06.2026. | 0 |
| Набавка услуга редовног и ванредног сервисирана возила | Nije navedeno | 2 hilj. KM | 22.06.2026. | 1 |
| Nabavka usluga odrzavanja i popravki sluzbenih vozila | AGENCIJA ZA POSREDNIČKE, INFORMATIČKE I FINANSIJSKE USLUGE | 401 KM | 10.06.2026. | 0 |
| redovni sevis vozila | KOMISIJA ZA KONCESIJE BOSNE I HERCEGOVINE | 391 KM | 03.06.2026. | 0 |
| Nabavka usluge popravka i održavanja službenih vozila | MINISTARSTVO PRAVOSUĐA I UPRAVE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE | 721 KM | 30.05.2026. | Nije objavljeno |
| Usluga održavanja vozila | KOMISIJA ZA KONCESIJE BOSNE I HERCEGOVINE | 36 KM | 26.05.2026. | Nije objavljeno |
| nabavka dijelova za vozilo | KOMISIJA ZA KONCESIJE BOSNE I HERCEGOVINE | 519 KM | 26.05.2026. | Nije objavljeno |
Naručioci
- GLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKE17 dodjela
- REGULATORNA AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJE BIH13 dodjela
- KOMISIJA ZA KONCESIJE BOSNE I HERCEGOVINE11 dodjela
- AGENCIJA ZA POSREDNIČKE, INFORMATIČKE I FINANSIJSKE USLUGE11 dodjela
- JZU ZAVOD ZA SUDSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE6 dodjela
- КОМИСИЈА ЗА ХАРТИЈЕ ОД ВРИЈЕДНОСТИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ6 dodjela
- MINISTARSTVO PRAVOSUĐA I UPRAVE HERCEGBOSANSKE ŽUPANIJE5 dodjela
- РЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЦИВИЛНЕ ЗАШТИТЕ5 dodjela
CPV kategorije
- 50112000-323 dodjela
- 50110000-917 dodjela
- 50112200-516 dodjela
- 3410000012 dodjela
- 50116500-610 dodjela
- 34300000-08 dodjela
- 50100000-64 dodjela
- 50000000-54 dodjela
Metodologija: podaci su izračunati iz javno objavljenih odluka o dodjeli. Firma se identifikuje po JIB-u. „Poznate dodjele“ su one koje se pojavljuju u prikupljenim javnim objavama i ne predstavljaju nužno potpunu poslovnu historiju firme. Broj ponuda objavljen je za manjinu odluka i prikazan je samo uz konkretnu dodjelu. Prikaz je informativan i ne sadrži ocjenu poslovanja, kvaliteta ni zakonitosti postupka; posljednje ažuriranje 06.09.2026..

