BOSANSKA KNJIGA DOO
JIB: 4209805750007CENTAR SARAJEVO
- Poznatih dodjela
- 150
- Vrijednost ugovora
- 1.3 mil. KM
- Različitih naručilaca
- 89
- Posljednja dodjela
- 27.08.2026.
Dodjele po godinama
| Godina | Broj dodjela | Vrijednost |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 530 hilj. KM |
| 2025 | 21 | 188 hilj. KM |
| 2024 | 43 | 195 hilj. KM |
| 2023 | 25 | 97 hilj. KM |
| 2022 | 17 | 89 hilj. KM |
| 2019 | 2 | 84 hilj. KM |
Posljednje dodjele
| Predmet | Naručilac | Vrijednost | Datum | Broj ponuda |
|---|---|---|---|---|
| Nabavka udžbenika za učenike prvog i drugog razreda osnovnih škola sa područja Bosansko – podrinjskog kantona Goražde | MINISTARSTVO ZA OBRAZOVANJE, MLADE, NAUKU, KULTURU I SPORT BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE | 18 hilj. KM | 27.08.2026. | 1 |
| Nabavka udžbenika za učenika osnovnih škola | Nije navedeno | 59 hilj. KM | 25.08.2026. | 1 |
| Набавка и испорука уџбеника за потребе Одјељења за образовање | Nije navedeno | 17 hilj. KM | 24.08.2026. | 1 |
| Nabavka udžbenika za učenike prvog i drugog razreda osnovnih škola sa područja Bosansko – podrinjskog kantona Goražde | MINISTARSTVO ZA OBRAZOVANJE, MLADE, NAUKU, KULTURU I SPORT BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE | 12 hilj. KM | 23.08.2026. | 1 |
| Kupovina udžbenika | Nije navedeno | 207 KM | 20.08.2026. | 0 |
| Nabavka udžbenika za učenike od I do IV razreda i lektira | Nije navedeno | 12 hilj. KM | 18.08.2026. | 1 |
| Nabavka školskih udžbenika za učenike od I-IV razreda | Nije navedeno | 10 hilj. KM | 16.08.2026. | 1 |
| Javna nabavka udžbenika (2 lota ponovljeno) | Nije navedeno | 590 KM | 13.08.2026. | 1 |
| Nabavka udžbenika za učenike VI i VII razreda | Nije navedeno | 2 hilj. KM | 06.08.2026. | 1 |
| Nabavka roba - udžbenika od prvog do četvrtog razreda osnovne škole | Nije navedeno | 4 hilj. KM | 06.08.2026. | 1 |
| Набавка робе - Уџбеници за основну школу по наставном плану и програму Федерације БиХ | Nije navedeno | 7 hilj. KM | 03.08.2026. | 1 |
| NABAVKA UDŽBENIKA ZA UČENIKE PRVOG, DRUGOG, TREĆEG I ČETVRTOG RAZREDA JU OŠ „ VLADISLAV SKARIĆ“ SARAJEVO | Nije navedeno | 7 hilj. KM | 30.07.2026. | 1 |
Naručioci
- JU OŠ "BEHAUDIN SELMANOVIĆ"6 dodjela
- JU OŠ "ALEKSA ŠANTIĆ" SARAJEVO5 dodjela
- JU"DESETA OSNOVNA ŠKOLA"ILIDŽA5 dodjela
- JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "OSMAN NAKAŠ"4 dodjela
- JAVNA USTANOVA OSMA OSNOVNA ŠKOLA "AMER ĆENANOVIĆ" ILIDŽA4 dodjela
- MINISTARSTVO ZA OBRAZOVANJE, MLADE, NAUKU, KULTURU I SPORT BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA GORAŽDE4 dodjela
- JU OŠ " MUSA ĆAZIM ĆATIĆ"4 dodjela
- JU OŠ "KOVAČIĆI"3 dodjela
CPV kategorije
- 2200000082 dodjela
- 2211100028 dodjela
- 22111000-116 dodjela
- 39162200-74 dodjela
- 221100002 dodjela
- 22113000-52 dodjela
- 22110000-42 dodjela
- 221000001 dodjela
Metodologija: podaci su izračunati iz javno objavljenih odluka o dodjeli. Firma se identifikuje po JIB-u. „Poznate dodjele“ su one koje se pojavljuju u prikupljenim javnim objavama i ne predstavljaju nužno potpunu poslovnu historiju firme. Broj ponuda objavljen je za manjinu odluka i prikazan je samo uz konkretnu dodjelu. Prikaz je informativan i ne sadrži ocjenu poslovanja, kvaliteta ni zakonitosti postupka; posljednje ažuriranje 05.09.2026..

