Nazad na prilike
PregledJavne nabavkeOtvoreno

Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-07-19

Tendersistem
Objavljeno 19.07.2026. u 10:26 26 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan

Ukratko: 178 aktivnih javnih nabavki — Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-07-19.

Pregled

Pregled aktivnih javnih nabavki u ovom sektoru (2026-07-19). U nastavku su 178 aktuelna postupka sa ugovornim organom, rokom i procijenjenom vrijednošću gdje je dostupna.

Aktivni postupci

PredmetUgovorni organRokVrijednost
Nabavka i instalacija klima uređajaUNIVERZITET U ZENICI2026-07-2828888 BAM
Produženje garancije i održavanje UPS uređajaZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA KANTONA SARAJEVO2026-08-0755000 BAM
Набавка услуга осигурања имовине и опреме у РС/БиХ и Србији за потребе МХ „ЕРС“MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE2026-08-1040000 BAM
Nabavka usluga održavanja fotokopir i fax aparataGRAD TUZLA2026-08-0618000 BAM
Санација и ревитализација одводних канала у Поповом пољу поновљени поступакJAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"2026-08-0642735 BAM
Набавка робе - пвц заштитна подлога за паркет и одбојне гумеJAVNA USTANOVA SPORTSKI CENTAR "BORIK"2026-08-1065000 BAM
спojницa зa LŽ, AC, PVC и PE циjeви зa рaдни притисaк минимум 10 бaрa, флeксибилA.D. "VODOVOD I KANALIZACIJA" BIJELJINA2026-08-07150000 BAM
Osiguranje imovine JP RTRS od požara i osnovnih rizikaJP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE2026-07-277000 BAM
Набавка наоружања за потребе Полиције Брчко дистрикта БиХBRČKO DISTRIKT BIH2026-09-02564102 BAM
Услуге утовара, превоза и истовара огревног дрветаШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПАНОС'' ВИШЕГРАД2026-08-112370 BAM
Nabavka biohemijskog analizatoraJU DOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM OLOVO2026-07-2829800 BAM
Nabavka sitnog alataŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF2026-08-0339900 BAM
Nabavka materijala i sitnog inventara za Mješovitu specijalizovanu jedinicu civiGRAD TUZLA2026-08-10102564 BAM
Nabavka klima uređajaGRAD TUZLA2026-08-1042000 BAM
Набавка реагенаса и кетриџа за апарат EXIAS за Службу лабораторијске дијагностикЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА МОДРИЧА2026-08-0723000 BAM
Nabavka laminata za učioniceOSNOVNA ŠKOLA "KULIN BAN" VISOKO2026-07-296646.15 BAM
МанометриMH ERS TREBINJE HIDROELEKTRANE NA DRINI AD2026-07-2918000 BAM
ArmaturaJKP "ČISTOĆA" D.O.O CAZIN2026-07-2910000 BAM
Hljeb i pecivoUSTANOVA ZA SOCIJALNO ZBRINJAVANJE, ODGOJ I OBRAZOVANJE-SARAJEVO2026-08-1430000 BAM
MAZIVA I AKUMULATORIJKP "10 JULI" D.O.O. BOSANSKA KRUPA2026-07-2749375.07 BAM
Odluka o izboru: Набавка одјељенски књига за уч.од првог до деветог разреда; СвеOSNONA ŠKOLA ''SUTJESKA'' MODRIČAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Комуналне услугеJAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "GORNJA SLATINA" GORNJA SLATINAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Izrada projekta požarnog stepeništa SN BjelaveJU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavku plinskog bojlera za toplu vodu restoran Bjelave i elektJU "STUDENTSKI CENTAR" SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka agregata, šljunka i drugih materijala za potrebe održavJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Razne usluge autopraneJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka raznih potrepština za potrebe JPJP ZA STAMBENOKOMUNALNE DJELATNOSTI I LOKALNE PUTEVEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Štampani materijalJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZINnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavak pića i napitakaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Izrada Službenog Glasnika općine VitezOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: AutogumeMINISTARSTVO CIVILNIH POSLOVA BIHnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Provođenje mjera deviperizacije na starom gradu u TešnjuOPĆINA TEŠANJnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Prijem kontrola i obrada podataka iz finansijskog izvještajaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Iznajmljivanje printera i kopir uređajaOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka aparata za pripremu kaveOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Zakup domeneOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka i zamjena programske sklopke na ulaznim automatskim kliGRAD LUKAVACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka usluga objave oglasa i obavještenja u dnevnim novinamaZAVOD ZA IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA, PRITVORA I DRUGIH MJERA BOSNE I HERCEGOVINEnije navedeno u dostupnom tekstu7210 BAM
Odluka o izboru: Održavanje i kontrola vatrogasnih aparataJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "KOMUNALAC" TUZLAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka LED TVJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: LOT 1: Nabavka računara i druge računarske opreme LOT 2: NabavkMINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA ZE-DO KANTONA-UPRAVA POLICIJEnije navedeno u dostupnom tekstu256408.66 BAM
Odluka o izboru: Izrada projektne dokumentacije za betonski zid pored VatrogasnoOPĆINA TEŠANJnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacijeFAKULTET INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka usluga tehničkog ispitivanja, analiza i savjetovanjaINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka usluga popravaka i održavanja strojeva i aparataINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Hidroizolacija restoranaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge održavanja web straniceJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge popravaka i održavanja-tapaciranjeJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Stručni časopis "Zaštita ličnih podataka" (digitalno izdanje zaREGULATORNA KOMISIJA ZA ENERGIJU U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Najam plinskih bocaPRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTETnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluga mobilne telefonijeURED ZA SARADNJU I ZASTUPANJE PRED USTAVNIM SUDOM BOSNE I HERCEGOVINE I USTAVNIM SUDOM FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka osiguranja uposlenikaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluga registracije autaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: PVC prozorske ručkeJU KANTONALNA BOLNICA ZENICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Proizvodi za čišćenjeJKP "VISOKO" D.O.O. VISOKOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka tendeKANTONALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE UNSKO-SANSKOG KANTONAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Oglašavanje i marketingJKP "VISOKO" D.O.O. VISOKOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabava ciklometra za potrebe općineOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge povezane sa zabavom djeceJAVNA USTANOVA "KULTURNO SPORTSKI I REKREACIONI CENTAR" ILIDŽAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Korištenje javnog prostora za oslonce za bicikleUSTAVNI SUD BOSNE I HERCEGOVINEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: ''Usluga izrade analize tehničkih mogućnosti prezentacije lokalOPĆINA STARI GRAD SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge prikazivanja filmovaJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZINnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Članarina za nacionalnu i univerzitetsku bibliotekUNIVERZITET "DŽEMAL BIJEDIĆ" U MOSTARUnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Objava obavještenja o objavljivanju Javnog oglasa za dodjelu loOPĆINA STARI GRAD SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge najma mobilnih toaletaJAVNA USTANOVA "KULTURNO SPORTSKI I REKREACIONI CENTAR" ILIDŽAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Pretplatničke usluge na bazu propisaJKP "VISOKO" D.O.O. VISOKOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge malčiranja trave, sitnog i visokog rastinja na relacijiOPĆINA STARI GRAD SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka i isporuka građevinskog materijalaJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluga čišćenja bazena, reaktora i ostalih pomoćnih objekata HPTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLInije navedeno u dostupnom tekstu69500 BAM
Odluka o izboru: Pretplata na periodične publikacije (online pristup bazama podaJKP OSG DOO SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Materijal za održavanje čistoće zgrade OpćineOPĆINA VITEZnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge održavanja računaraSKUPŠTINA-SLUŽBA SKUPŠTINE TUZLANSKOG KANTONAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge oglašavanjaCENTAR ZA SOCIJALNI RAD GRAČANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Od...
Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka usluga dodatnog prevoza učenika

JU OŠ "OLOVO"

JU OŠ "OLOVO" objavila je otvoreni postupak za nabavku usluga dodatnog prevoza učenika. Procijenjena vrijednost je 67.822,66 BAM, CPV 60000000, a rok za dostavljanje ponuda 3. septembar 2026. Obavezni uslovi odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
zenica03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka izolacionih samospasioca

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ

Rudnik mrkog uglja „Kakanj“ d.o.o. Kakanj provodi otvoreni postupak za nabavku izolacionih samospasioca. Procijenjena vrijednost je 100.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. Uslovi učešća uređeni su članom 45. Zakona o javnim nabavkama i tenderskom dokumentacijom. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

1 dana
federacija-bih04.09.2026.100K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка ХТЗ опреме за сјекаче

ŠUMSKO GAZDINSTVO "VISOČNIK" HAN-PIJESAK

Šumsko gazdinstvo „Visočnik“ Han-Pijesak objavilo je otvoreni postupak za nabavku HTZ opreme za sjekače. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok je 7. septembar 2026. Detalji uslova i dokaza nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
republika-srpska07.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

„Proširenje rezervoara za pitku vodu izvorište Vučija Hajka zaseok Kudinovača MZ Gornja Višća“

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za proširenje rezervoara za pitku vodu na izvorištu Vučija Hajka, u zaseoku Kudinovača, MZ Gornja Višća. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.256,37 KM, a rok za dostavljanje ponuda je 8. septembar 2026. godine. Uslovi učešća odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

5 dana
federacija-bih08.09.2026.10K KM