Nazad na prilike
PregledJavne nabavkeOtvoreno

Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-08-31

Tendersistem
Objavljeno 31.08.2026. u 10:26 30 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan

Ukratko: 207 aktivnih javnih nabavki — Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-08-31.

Pregled

Pregled aktivnih javnih nabavki u ovom sektoru (2026-08-31). U nastavku su 207 aktuelna postupka sa ugovornim organom, rokom i procijenjenom vrijednošću gdje je dostupna.

Aktivni postupci

PredmetUgovorni organRokVrijednost
Електрична испитивања МХЕ Бочац 2ZP "HIDROELEKTRANE NA VRBASU" A.D. MRKONJI GRAD2026-09-2129000 BAM
Nabava lamelarnog izmjenjivača topline za KK4 CHE ČapljinaJP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR2026-09-239000 BAM
ukcesivna nabavka mesa i mesnih prerađevina od ribe za potrebe KazKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA2026-09-23160000 BAM
Šumsko uzgojne usluge br. 68/26JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI2026-09-21157700.46 BAM
Конкурентски захтјев бр. 81/26 - Набавка потрошног материјала и алата за електроZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.2026-09-1420435 BAM
Pružanje usluga sječe, potkresivanja i sadnje stabala na području Općine Stari GOPĆINA STARI GRAD SARAJEVO2026-09-21234000 BAM
Kalibracija i validacija laboratorijske opremeVETERINARSKI FAKULTET2026-09-1840000 BAM
Калибрација већег броја уређајаJAVNA NAUČNOISTRAŽIVAČKA USTANOVA "INSTITUT ZA ZAŠTITU I EKOLOGIJU REPUBLIKE SRPSKE", BANJA LUKA2026-09-1814000 BAM
NABAVKA I INSTALACIJA OPREME ZA PROTIVPOŽARNU ZAŠTITUJAVNA USTANOVA DOM ZA DJECU BEZ RODITELJSKOG STARANJA TUZLA2026-09-0921367.52 BAM
Набавка услуга колективног осигурања радника, осигурање имовине и осигурање мотоFOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE RS2026-09-0988000 BAM
Nabavka materijala za grijanje za potrebe JP "RAD" doo Lukavac u 2026. godiniJAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC2026-09-21200000 BAM
Nabavka radne mašine- kombinovana mašina (kombinirka)OPĆINA SANSKI MOST2026-09-21179480 BAM
KZ 103/26-P-1-"Opravka i reparacija"KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.2026-09-1454000 BAM
T 27/26/P Nabavka tehničkih gasova za potrebe RJ "Rudnik"MJEŠOVITI HOLDING "ELEKTROPRIVREDA REPUBLIKE SRPSKE" - ZAVISNO PREDUZEĆE "RUDNIK I TERMOELEKTRANA UGLJEVIK" AKCIONARSKO DRUŠTVO UGLJEVIK2026-09-1830500 BAM
Usluge sječe, izrade i izvoza drvnih sortimenata broj: 72/26JP ŠPD-ZDK D.O.O. ZAVIDOVIĆI2026-09-18798753.2 BAM
Pregled PP aparata i hidrantske mreže i održavanjeRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-1140410.7 BAM
Набавка услуге колективног осигурања запослених радника за потребе СаобраћајногUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU2026-09-213500 BAM
Službene značkeMUP TK - UPRAVA POLICIJE2026-09-2925641 BAM
USLUGE VETERINARSKE STANICE ZA NAPUŠTENE ŽIVOTINJE U SKLONIŠTU GOLEŠ-ponovljeniJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "BAŠBUNAR" TRAVNIK2026-09-1115000 BAM
Nabavka i montaža toplotne pumpeJU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD TEŠANJ2026-09-1112502.43 BAM
Одржавање копир апарата и плотера у оквиру централизованог printing системаРЕПУБЛИЧКА УПРАВА ЗА ГЕОДЕТСКЕ И ИМОВИНСКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ2026-09-1844444.5 BAM
Сервисирање вишемјесне хипербаричне комореЈАВНА ЗДРАВСТВЕНА УСТАНОВА ИНСТИТУТ ЗА ФИЗИКАЛНУ МЕДИЦИНУ, РЕХАБИЛИТАЦИЈУ И ОРТОПЕДСКУ ХИРУРГИЈУ "ДР МИРОСЛАВ ЗОТОВИЋ" БАЊА ЛУКА2026-09-18178000 BAM
Pregled opreme za zaštitu od pada sa visineRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-101550 BAM
Usluge osiguranjaCENTRALNO GRIJANJE D.D.2026-09-0829000 BAM
Набнавка услуге колективног осигурања студенатаUNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU2026-09-184000 BAM
Sukcesivna isporuka prehrambenih i neprehrambenih artikalaSLUZBA ZA ZAJEDNICKE POSLOVE ZE-DO KANTONA2026-09-18150000 BAM
Набавка полиграфског уређајаМИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА КАНТОНА САРАЈЕВО - УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ2026-09-1840000 BAM
UžadTERMOELEKTRANA "TUZLA" U TUZLI2026-09-18850 BAM
Mjerni alatRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-091500 BAM
Набавка грађевинског материјалаКАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД БАЊА ЛУКА- ПРИВРЕДНА ЈЕДИНИЦА "ТУЊИЦЕ" БАЊА ЛУКА2026-09-0947008 BAM
Nabavka robe "Kese za pakovanje lumbrihumusa"KJKP "PARK" D.O.O. SARAJEVO2026-09-0816000 BAM
Јавна набавка уређаја за климатизацију за потребе Јавне установе Народно позоришЈАВНА УСТАНОВА НАРОДНО ПОЗОРИШТЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ2026-09-1884000 BAM
Odluka o izboru: Nabavka udžbenika za 6. razred, za učenike Osnovne škole "ŽepčOSNOVNA ŠKOLA ŽEPČEnije navedeno u dostupnom tekstu10254.25 BAM
Odluka o izboru: Набавкa канцеларијског материјалаJP"USLUŽNI SERVIS" A.D. ISTOČNA ILIDŽAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: "Čapljanka" DOOJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: JKP "SANA" - U StečajuJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: "Bosančica" dooJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge interneta za radijski signal i ostale potrebe Ustanove,JU CENTAR ZA KULTURU "AHMED MURADBEGOVIĆ" GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: JP BH Pošta DOOJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: "Megaspar" dooJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: "E-Š-E" DOOJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: BH TelecomJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge dostave pošte i paketaJU CENTAR ZA KULTURU "AHMED MURADBEGOVIĆ" GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: VETERINARSKA STANICA "VET BEŠIĆ"JU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: "Čavkunović" DOOJU SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "SANUS FUTURUM"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: dio KUF-a 256(građevinski materijal i srodni proizvodi)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIHnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: KUF 247 od 22.07.2026.godine(klima uređaj)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIHnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка огрева-пелета за грејну 2026/2027KOMUNALNO PREDUZEĆE "PARK" A.D. M.GRADnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Одржавање софтвера и фискалне касеJP "GRADSKA TOPLANA" D.O.O. BIJELJINAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: KONKURENTSKI ZAHTJEV ZA DOSTAVU PONUDA NABAVKA ROBE – RAZNI PREJU"DESETA OSNOVNA ŠKOLA"ILIDŽAnije navedeno u dostupnom tekstu9100 BAM
Odluka o izboru: Јавна набавка услуга телефоније за потребе ЈУ Аудио-визуелни цеJAVNA USTANOVA AUDIO-VIZUELNI CENTAR REPUBLIKE SRPSKEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge internetaJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Mobilna telefonijaJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Fiksna telefonijaJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge tehničke zaštiteJU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: usluge osiguranja zaposlenikaJU MJEŠOVITA SREDNJA MAŠINSKA ŠKOLA TUZLAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка услуге објаве Сазива Скупштине акционараKOMUNALNO PREDUZEĆE ZA PROIZVODNJU I DISTRIBUCIJU VODE A.D. KOZARSKA DUBICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: KUF 251(dijelovi lučke dizalice)JP "LUKA BRČKO"D.O.O.BRČKO DISTRIKT BIHnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka autogumaPODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆnije navedeno u dostupnom tekstu87539.4 BAM
Odluka o izboru: Набавка дијелова за тракторKOMUNALNO PREDUZEĆE "BUDUĆNOST" A.D. LAKTAŠInije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge izrade web stranice za raftingAGENCIJA ZA EKONOMSKI RAZVOJ "PRVI KORAK" D.O.O. KONJICnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Услуге испоруке ел.енергијеJAVNO PREDUZEĆE "RADIO NOVI GRAD" NOVI GRADnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka magnetne mobilne antene i seta za programiranjeF MUP F BIH - FEDERALNA UPRAVA POLICIJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: услуге хотелског смјештајаOSNOVNA ŠKOLA "SVETI SAVA" BILEĆAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Pregled radnikaJZU BOLNICA ZVORNIKnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: набавка топлих напитакаGLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Obrada podataka (po zahtjevu)JP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. ZENICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Zavod za udžbrnikr i nastavna sredstvaOSNONA ŠKOLA ''SUTJESKA'' MODRIČAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка радова на санацији локалне путне мреже на територији опOPŠTINA LOPAREnije navedeno u dostupnom tekstu17251 BAM
Odluka o izboru: Odvoz smećaJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка уџбеника за ученике основне школе 8. и 9. разреда у шкоOPŠTINA VLASENICAnije navedeno u dostupnom tekstu19849.26 BAM
Odluka o izboru: Usluge deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije školeJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge oglašavanjaJU ŠKOLA ZA SREDNJE I STRUČNO OBRAZOVANJE I RADNO OSPOSOBLJAVANJEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge štampanja i srodne usluge (nabavki 3000 karti za bibliotJAVNA USTANOVA CENTAR ZA KULTURU LUKAVACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Platno za presvlačenje namještajaJZU BOLNICA ZVORNIKnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Завод за уџбенике- куповина материјала за рад наст. процесаOSNONA ŠKOLA ''SUTJESKA'' MODRIČAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostu...
Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

ORIGINALNI DIJELOVI ZA ODRŽAVANJE ČELNOG GRABULJASTOG TRANSPORTERA RYBNIK 750, ODVOZNOG GRABULJASTOG TRANSPORTERA GROT 600/700 I DROBILIČNOG POSTROJENJA SKORPION

RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI

Rudnici mrkog uglja „Banovići“ DD Banovići objavili su otvoreni postupak za nabavku originalnih dijelova za čelni grabuljasti transporter Rybnik 750, odvozni grabuljasti transporter Grot 600/700 i drobilično postrojenje Skorpion. Procijenjena vrijednost je 500.000 BAM, a navedeni rok 31. august 2026. Uslovi učešća zasnovani su na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
federacija-bih31.08.2026.500K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka usluga dodatnog prevoza učenika

JU OŠ "OLOVO"

JU OŠ "OLOVO" objavila je otvoreni postupak za nabavku usluga dodatnog prevoza učenika. Procijenjena vrijednost je 67.822,66 BAM, CPV 60000000, a rok za dostavljanje ponuda 3. septembar 2026. Obavezni uslovi odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
zenica03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka izolacionih samospasioca

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ

Rudnik mrkog uglja „Kakanj“ d.o.o. Kakanj provodi otvoreni postupak za nabavku izolacionih samospasioca. Procijenjena vrijednost je 100.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. Uslovi učešća uređeni su članom 45. Zakona o javnim nabavkama i tenderskom dokumentacijom. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

4 dana
federacija-bih04.09.2026.100K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка ХТЗ опреме за сјекаче

ŠUMSKO GAZDINSTVO "VISOČNIK" HAN-PIJESAK

Šumsko gazdinstvo „Visočnik“ Han-Pijesak objavilo je otvoreni postupak za nabavku HTZ opreme za sjekače. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok je 7. septembar 2026. Detalji uslova i dokaza nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

7 dana
republika-srpska07.09.2026.10K KM