Nazad na prilike
PregledJavne nabavkeOtvoreno

Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-09-02

Tendersistem
Objavljeno 02.09.2026. u 10:26 28 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan

Ukratko: 197 aktivnih javnih nabavki — Pregled novih javnih nabavki u BiH za 2026-09-02.

Pregled

Pregled aktivnih javnih nabavki u ovom sektoru (2026-09-02). U nastavku su 197 aktuelna postupka sa ugovornim organom, rokom i procijenjenom vrijednošću gdje je dostupna.

Aktivni postupci

PredmetUgovorni organRokVrijednost
Набавка услуга у шумарству на подручју ШГ"Рудо"Рудо-редовна сјечаШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''РУДО'' РУДО2026-09-24149118.76 BAM
Klima uređaji preko 5 kWRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-148250 BAM
Usluge redovne sječe i izrade, primicanja, izvoza i iznosa ŠDS na međustovarišteJAVNO PREDUZEĆE "ŠUME TUZLANSKOG KANTONA" DIONIČKO DRUŠTVO KLADANJ2026-09-23711907.8 BAM
Dimnjačarske uslugeMAŠINSKI FAKULTET2026-09-144400 BAM
ВРШЕЊЕ УСЛУГЕ ЧИШЋЕЊА И ОДВОЗА ОТПАДА СА ЈАВНИХ ПОВРШИНА, ПРАЊЕ САОБРАЋАЈНИХ ПОВGRAD BANJA LUKA2026-10-1621551455.88 BAM
Usluga sanitarne sječe i izrade, primicanja i izvoza ŠDS na međustovarište - tvrJAVNO PREDUZEĆE "ŠUME TUZLANSKOG KANTONA" DIONIČKO DRUŠTVO KLADANJ2026-09-22573439.36 BAM
Nabavka multifunkcionalnih torbi kapaciteta 70LOPĆINA NOVI GRAD SARAJEVO2026-09-1415000 BAM
Набавка пумпе за ВријекуЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ2026-09-1115000 BAM
Nabavka sredstava za zaštitu bilja - ponovljeni postupakINSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA2026-09-2170500 BAM
Dezinfekciona sredstva i otopineJ.U. DOM ZDRAVLJA TRAVNIK2026-09-2130000 BAM
Набавка личних заштитних средставаШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''МАГЛИЋ'' ФОЧА2026-09-24110000 BAM
Nabava podnih gumenih obloga za uređenje mini igrališta, igrala i ljuljačkiDJEČIJI VRTIĆ "PAOLA CERUETO"2026-09-1523403 BAM
Набавка услуга осигурања возилаAKCIONARSKO DRUŠTVO,,KOMUNALAC" BIJELJINA2026-09-1716000 BAM
Lot 1 – Centrifugalna pumpa CVNR 6-5, Lot 2 – Rezervni dijelovi za pneumatsku buRUDNIK MRKOG UGLJA ''ĐURĐEVIK'' D.O.O. - ĐURĐEVIK2026-09-25158000 BAM
Набавка услуга одржавања опремеШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''МАГЛИЋ'' ФОЧА2026-09-235000 BAM
Nabavka peći za grijanje i dodatne opremeJP "GRADSKA DVORANA" D.O.O. SANSKI MOST2026-09-23106100 BAM
Nabavka profesionalne mašine za pranje vešaKAZNENOPOPRAVNI ZAVOD ZATVORENOG TIPA ZENICA2026-09-2128500 BAM
Baždarenje/certificiranje mjernih instrumenataRUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-118170 BAM
Nabavka opreme za laboratorijuJAVNA USTANOVA DOM ZDRAVLJA KANTONA SARAJEVO2026-09-2121367 BAM
Kopča za gumenu traku 2“ (2.000 kom)RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA2026-09-143750 BAM
Осигурање два новонабављена теретна возила –каскоPOŠTE SRPSKE A.D. BANJA LUKA2026-09-2111000 BAM
Sukcesivna isporuka sokova i gaziranih prirodnih mineralnih voda, za budžetske 2SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH2026-09-23422000 BAM
Nabavka ličnih zaštitnih sredstavaШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ЈАХОРИНА'' ПАЛЕ2026-09-2330000 BAM
Услуге у шумарствуШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ДОБОЈ'' ДОБОЈ2026-09-21307096.6 BAM
Nabavka građevinskog drvetaŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF2026-09-2344000 BAM
Sukcesivna isporuka prirodnih izvorskih voda, za budžetske 2027. i 2028. godinuSLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH2026-09-22165000 BAM
Sukcesivna isporuka pilećeg, purećeg i ribljeg mesa, za budžetske 2027. i 2028.SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE ORGANA I TIJELA FBIH2026-10-16536000 BAM
Reparaturne spojniceVODOVOD A.D. BANJA LUKA2026-09-21112000 BAM
Odluka o izboru: Usluge interneta za 05/26JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZINnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka usluge odvoza smećaJU MAŠINSKA ŠKOLA PRIJEDORnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka hrane za potrebe centra (prehrambeni proizvodi)CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I REHABILITACIJU "VLADIMIR NAZOR"nije navedeno u dostupnom tekstu11776.25 BAM
Odluka o izboru: Извођење радова на изградњи љетне сцене на шеталишту др МиодрагOPŠTINA ISTOČNA ILIDZAnije navedeno u dostupnom tekstu77997.34 BAM
Odluka o izboru: izdaci za administrativni materijalJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: materijal za održavanje objekta i opremeJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Školski pribor za prvačićeOPŠTINA NOVI GRADnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка робе - андагошки материјал(рн.:26-F550-000358)JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR PETROVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: ostale uslugeJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: materijal za nastavuJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка нафтних дериватаDJEČIJI VRTIĆ"NAŠA RADOST"nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: набавка услуга водовода и канализацијеGLAVNA SLUŽBA ZA REVIZIJU JAVNOG SEKTORA REPUBLIKE SRPSKEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка робе - канцеларијски материјал(рн.:26-F550-000337)JU SREDNJOŠKOLSKI CENTAR PETROVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: HemikalijeJAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"nije navedeno u dostupnom tekstu3076.8 BAM
Odluka o izboru: Услуге програма и сајтаJAVNA USTANOVA NARODNA BIBLIOTEKA "BRANKO RADIČEVIĆ" DERVENTAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: OLOVNE PLOMBEJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge dezinfekcije i uništavanja štetočinaJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge mikrobiološke analize vode za dijalizu, vode u kuhinji iUNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSnije navedeno u dostupnom tekstu10000 BAM
Odluka o izboru: Nabavka usluga dezinfekcije i dezinsekcije objektaJZU DOM ZDRAVLJA JABLANICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Objava u dnevnom listu poništenja javnog oglasa i javnog oglaMINISTARSTVO KULTURE I SPORTA KANTONA SARAJEVOnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: nabavka repromaterijala za racunare i kopir aparateJAVNA USTANOVA BOSANSKO NARODNO POZORISTE ZENICAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge distribucije pitke vode i kanalizacione usluge za 06/26JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD CAZINnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka protupožarne opremeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge distribucije pitke vodeJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge DDDJ.U. MUZEJ SARAJEVAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Школски прибор рч. бр. 09859-26ЈУ "ТУРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА ОПШТИНЕ БРОД" БРОДnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Комуналне услугеJU CENTAR ZA KULTURU DERVENTAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Izvođenje radova na rekonstrukciji toplovodne mrežeOPĆINA BANOVIĆInije navedeno u dostupnom tekstu68948 BAM
Odluka o izboru: Набавка осиграња од аутоодговорости ПежоCENTAR ZA JEDNAKOST I RAVNOPRAVNOST POLOVA REPUBLIKE SRPSKEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: НАБАВКА ХЛОРАJAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GLOG" D.O.O.nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Водоснабдјевање 07/26JP ,,SEMBERIJA I MAJEVICA'' D.O.O. BIJELJINAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka duvaljke za otresanje vreća vrećastih filtera za potrebTERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJnije navedeno u dostupnom tekstu34900 BAM
Odluka o izboru: Održavanje zgrade-daska, bravaSUD BOSNE I HERCEGOVINEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: nabavka usluga održavanja softweraJAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI BRČKO" D.O.O. BRČKO DISTRIKT BIHnije navedeno u dostupnom tekstu6921.53 BAM
Odluka o izboru: Услуга редовног сервисирања радне машине - скипPRIVREDNA JEDINICA "DRINA" FOČAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Ulja i mazivaRUDNIK MRKOG UGLJA "BREZA" D.O.O. BREZAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Набавка ровокопача - утоваривачаOПШТИНА СРЕБРЕНИЦАnije navedeno u dostupnom tekstu234000 BAM
Odluka o izboru: usluge javnog informiranjaJU "MJEŠOVITA SREDNA ŠKOLA ZAVIDOVIĆI''nije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge facilitacije u svrhu ocjenjivanja ispunjenosti CertifikaDOM ZDRAVLJA SA STACIONAROM ŽEPČEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Nabavka usluga osiguranja korisnika bazena od nesrećeJ.U. "KULTURNO-SPORTSKI CENTAR" VOGOŠĆAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge integracije analizatoraJU DOM ZDRAVLJA KISELJAKnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge na području sigurnostiKATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR ''DON BOSCO'' TEHNIČKO-OBRTNIČKA ŠKOLA ŽEPČEnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: OglasJU "CENTAR ZA KULTURU I TURIZAM" CAZINnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: usluge mobilne telefonijeFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJUnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: usluge korištenja internetaFEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJUnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Sredstva za čišćenje i prehranuJU "DJEČJI VRTIĆ" DOMALJEVACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Ugovor o nabavci i isporuci uniformi za radnikeKANTONALNA JAVNA USTANOVA ZA ZAŠTIĆENA PRIRODNA PODRUČJAnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Usluge odvoza smeća za juliJAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA CENTAR ZA FIZIKALNU MEDICINU, REHABILITACIJU I BANJSKO LIJEČENJE ''ILIDŽA'' GRADAČACnije navedeno u dostupnom tekstunije navedeno u dostupnom tekstu
Odluka o izboru: Izmjenjivači toplineJP "ENERGOKOM" D.O.O. KAKANJnije naveden...
Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka usluga dodatnog prevoza učenika

JU OŠ "OLOVO"

JU OŠ "OLOVO" objavila je otvoreni postupak za nabavku usluga dodatnog prevoza učenika. Procijenjena vrijednost je 67.822,66 BAM, CPV 60000000, a rok za dostavljanje ponuda 3. septembar 2026. Obavezni uslovi odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
zenica03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Nabavka izolacionih samospasioca

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ

Rudnik mrkog uglja „Kakanj“ d.o.o. Kakanj provodi otvoreni postupak za nabavku izolacionih samospasioca. Procijenjena vrijednost je 100.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine. Uslovi učešća uređeni su članom 45. Zakona o javnim nabavkama i tenderskom dokumentacijom. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

2 dana
federacija-bih04.09.2026.100K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

Набавка ХТЗ опреме за сјекаче

ŠUMSKO GAZDINSTVO "VISOČNIK" HAN-PIJESAK

Šumsko gazdinstvo „Visočnik“ Han-Pijesak objavilo je otvoreni postupak za nabavku HTZ opreme za sjekače. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok je 7. septembar 2026. Detalji uslova i dokaza nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

5 dana
republika-srpska07.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaJavne nabavke

„Proširenje rezervoara za pitku vodu izvorište Vučija Hajka zaseok Kudinovača MZ Gornja Višća“

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice provodi otvoreni postupak za proširenje rezervoara za pitku vodu na izvorištu Vučija Hajka, u zaseoku Kudinovača, MZ Gornja Višća. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.256,37 KM, a rok za dostavljanje ponuda je 8. septembar 2026. godine. Uslovi učešća odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

6 dana
federacija-bih08.09.2026.10K KM