Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika24 dana do roka

Tender za Specifične fizičko-hemijske analize — KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.

150/26 Specifične fizičko-hemijske analize

KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O.republika-srpskaRok: 28.09.2026.108K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
71900000
Broj nabavke:
2760674

Ukratko: KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. je objavio Otvoreni postupak za 150/26 Specifične fizičko-hemijske analize. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. iz Republike Srpske raspisao je tender za pružanje usluga specifičnih fizičko-hemijskih analiza. Ovaj otvoreni postupak je dio redovnih aktivnosti ugovornog organa kako bi se osigurala kvaliteta usluga koje pruža.

Ko može aplicirati

Učestvovati mogu svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 108000 BAM. Rok za završetak usluga je 28.09.2026. godine. Svi ključni uslovi i detalji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave fizičko-hemijskim analizama da se uključe u rad sa KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. i doprinesu unapređenju kvaliteta usluga u oblasti vodosnabdijevanja i kanalizacije. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i jačanje tržišne pozicije.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, postupku prijave i potrebnim dokumentima. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju obratiti pažnju na sve uslove iz tenderske dokumentacije, posebno na obavezne uslove iz Zakona o javnim nabavkama. Također, važno je provjeriti sve rokove i potrebne dokumente kako bi se izbjegli eventualni problemi tokom procesa prijave.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su definisani u tenderskoj dokumentaciji. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna kod KJKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koja je vrijednost ugovora? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

ИЗГРАДЊА И ДОГРАДЊА ЈАВНЕ РАСВЈЕТЕ У МЗ НА ПОДРУЧЈУ ГРАДА ТЕСЛИЋА (4 ЛОТА)

OPŠTINA TESLIĆ

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za izgradnju javne rasvjete u Tesliću, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
04.09.2026.334K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabava loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027. Procijenjena vrijednost je 739800 BAM.

Istekao rok
brcko-distrikt04.09.2026.740K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Mjerni transformatori s pripadajućom opremom

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE raspisuje tender za mjerni transformatori s pripadajućom opremom. Procijenjena vrijednost je 596982.76 BAM.

Istekao rok
republika-srpska04.09.2026.597K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

3 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM