Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema22 dana do roka

Tender za laku ugostiteljsku opremu — Uslužni servis Vlade RS

Набавка лаке угоститељске опреме

УГОСТИТЕЉСКИ СЕРВИС ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕbanja-lukaRok: 28.09.2026.199K KM
Objavljeno 06.09.2026. u 16:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
39311000
Broj nabavke:
2761060

Ukratko: УГОСТИТЕЉСКИ СЕРВИС ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ je objavio Otvoreni postupak za Набавка лаке угоститељске опреме. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ugovorni organ УГОСТИТЕЉСКИ СЕРВИС ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ objavio je javnu nabavku pod nazivom „Набавка лаке угоститељске опреме“. Predmet nabavke odnosi se na laku ugostiteljsku opremu, a mjesto nabavke je Banja Luka. Postupak se provodi kao otvoreni postupak.

Za predmet nabavke navedena je CPV oznaka 39311000. Ova oznaka predstavlja klasifikacijsku oznaku koja je objavljena uz poziv; detaljan opis opreme i zahtijevane tehničke karakteristike nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Ko može aplicirati

Učešće je povezano sa obaveznim uslovima iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. U izvornom tekstu navedeno je da su dokazi za ispunjavanje tih uslova detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Dostupni podaci ne navode dodatne uslove za ponuđače, tražene reference, tehničku i profesionalnu sposobnost, način dokazivanja sposobnosti, niti spisak dokumenata koji se dostavljaju uz ponudu. Zbog toga se zainteresovane firme ne mogu osloniti samo na sažetak poziva, već moraju provjeriti kompletnu tendersku dokumentaciju.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 199.000 BAM. U podacima nije navedeno da li je iznos sa uračunatim porezom na dodatnu vrijednost ili bez njega. Navedeni rok je 28. septembar 2026. godine.

Osim uslova iz člana 45. Zakona i upućivanja na tendersku dokumentaciju, drugi ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu. Nisu navedeni rok isporuke, mjesto i način dostave ponude, kriterij za izbor, trajanje ugovora, garancije, količine, tehničke specifikacije ni uslovi plaćanja.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo utvrditi da li može ponuditi traženu opremu prema specifikacijama iz tenderske dokumentacije. Za pregled srodnih prilika dostupna je kategorija namještaj i oprema, ali ovaj poziv treba tumačiti prema njegovoj originalnoj dokumentaciji.

Procijenjena vrijednost od 199.000 BAM daje okvir finansijskog obima nabavke, ali ne predstavlja vrijednost budućeg ugovora. Izabrani ponuđač i ugovorena vrijednost nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđač treba preuzeti i proučiti tendersku dokumentaciju, provjeriti sve uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i pripremiti dokaze tražene u toj dokumentaciji. Ponudu treba dostaviti na način i u roku propisanim dokumentacijom. Tačan postupak dostave nije naveden u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Prije pripreme ponude treba provjeriti tačan predmet i količine, tehničke karakteristike, kriterij za izbor, tražene dokaze, rok i mjesto dostave, kao i podatke o porezu i plaćanju. Takođe treba provjeriti eventualna pitanja i pojašnjenja ugovornog organa. Razlog poništenja nije naveden u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je УГОСТИТЕЉСКИ СЕРВИС ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ.

Šta se nabavlja?

Nabavlja se laka ugostiteljska oprema. Detaljne specifikacije nisu navedene u dostupnom tekstu.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 199.000 BAM.

Koji je rok?

Navedeni rok je 28. septembar 2026. godine.

Ko je izabran i kolika je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Namještaj i oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Materijal za održavanje čistoće za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“, Bihać

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ

Podružnica „Elektrodistribucija“ Bihać objavila je otvoreni postupak za nabavku materijala za održavanje čistoće. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.200 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora niti podaci o eventualnom poništenju.

1 dana
bihac07.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка опреме у кухињи Основне школе "Јован Дучић" у Шековићима

ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ

Opština Šekovići objavila je otvoreni postupak za nabavku opreme u kuhinji Osnovne škole „Jovan Dučić“ u Šekovićima. Procijenjena vrijednost je 65.530 BAM, CPV oznaka 39000000, a rok je 8. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi i ostali detalji navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
08.09.2026.66K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка средстава за одржавање хигијене за потребе ОДС "Електро Бијељина" а.д. Бијељина

ОПЕРАТЕР ДИСТРИБУТИВНОГ СИСТЕМА "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" А.Д. БИЈЕЉИНА

ODS „Elektro-Bijeljina“ objavio je konkurentski zahtjev za nabavku sredstava za održavanje higijene. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 35.000 BAM, a rok je 9. septembar 2026. Detaljni uslovi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
bijeljina09.09.2026.35K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Nabavka jednog montažnog industrijskog skladišta (šator)

DIREKCIJA ROBNIH REZERVI BPK-A GORAŽDE

Direkcija robnih rezervi BPK-a Goražde traži jedno montažno industrijsko skladište, odnosno šator. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 23.000 BAM, a rok je 10. septembar 2026. godine.

4 dana
federacija-bih10.09.2026.23K KM