Ukratko: PREDUZEĆE ZA VODOVOD I KANALIZACIJU " 15 APRIL " VIŠEGRAD je objavio Otvoreni postupak za Набавка пелета за грејну сезону 2026/2027. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.
O ovom pozivu
Preduzeće za vodovod i kanalizaciju "15 april" Višegrad objavilo je tender za nabavku peleta za grejnu sezonu 2026/2027. Ovaj otvoreni postupak predstavlja priliku za ponuđače da se uključe u javnu nabavku i ponude svoje proizvode.
Ko može aplicirati
Obavezni uslovi za učešće definirani su u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji o potrebnim dokazima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, stoga se preporučuje da se zainteresovani ponuđači upoznaju sa svim uslovima u tenderu.
Iznos, rok i ključni uslovi
Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 161.000 BAM. Rok za realizaciju nabavke je 28. septembar 2026. godine. Dodatni ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, pa je važno da ponuđači pregledaju tendersku dokumentaciju za sve relevantne informacije.
Šta ovo znači za firmu
Ovaj tender predstavlja značajnu priliku za kompanije koje se bave proizvodnjom ili prodajom peleta. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne prilike i osigurati stabilan prihod tokom grejne sezone.
Kako aplicirati
Postupak apliciranja nije detaljno opisan u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prouče tendersku dokumentaciju koja će sadržavati sve potrebne informacije o načinu prijave i potrebnim dokumentima.
Rizici i šta provjeriti
Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije, uključujući obavezne dokaze i kriterije kvalifikacije. Također, važno je obratiti pažnju na eventualne rizike povezane s rokovima i ispunjavanjem uslova.
Često postavljana pitanja
Koji je rok za podnošenje ponuda?
Nije navedeno u dostupnom tekstu. Preporučuje se da se konsultujete sa tenderskom dokumentacijom.
Koji su ključni uslovi za učešće?
Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.
Koji je procijenjeni iznos nabavke?
Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 161.000 BAM.
Ko može aplicirati?
Nije navedeno u dostupnom tekstu. Preporučuje se da se zainteresovani ponuđači upoznaju sa svim uslovima u tenderu.
Gdje mogu pronaći više informacija?
Više informacija se može naći u tenderskoj dokumentaciji koja je dostupna uz ovaj poziv.
Povezano
Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.
Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.
Originalni izvor
Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.
Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

