Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za održavanje makadamskih putnih dionica — OPŠTINA STANARI

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Одржавање макадамских путних дионица на територији општине Станари

ОПШТИНА СТАНАРИRok: 07.08.2026.172K KM
Objavljeno 19.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45233141
Broj nabavke:
2738587

Ukratko: ОПШТИНА СТАНАРИ je objavio Otvoreni postupak za Одржавање макадамских путних дионица на територији општине Станари. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv se odnosi na javnu nabavku za održavanje makadamskih putnih dionica na teritoriji opštine Stanari. Ugovorni organ za ovu nabavku je OPŠTINA STANARI.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 172000 BAM. Postupak je otvoreni, a rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine. Ugovorni organ ne prihvata zahtjev ponuđača za avansnim plaćanjem, a plaćanje izvedenih radova vrši se u roku od maksimalno 60 dana od dana ispostavljanja jedinične fakture.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka pruža priliku firmama koje se bave održavanjem putne infrastrukture da se uključe u proces i potencijalno osvoje ugovor vrijedan 172000 BAM. Učešće u ovakvim projektima može poboljšati reputaciju firme i otvoriti vrata za buduće poslove.

Kako aplicirati

Detaljne informacije o uslovima i potrebnoj dokumentaciji za apliciranje su definisane u tenderskoj dokumentaciji. Ponuđači se trebaju upoznati sa svim obaveznim uslovima iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve aspekte tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve uslove za učešće. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i procedure plaćanja kako bi se izbjegli eventualni problemi tokom realizacije ugovora.

Često postavljana pitanja

Pitanje?

Koji su obavezni uslovi za učešće? Odgovor: Obavezni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Pitanje?

Kada je rok za završetak radova? Odgovor: Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine.

Pitanje?

Da li se prihvata avansno plaćanje? Odgovor: Ugovorni organ ne prihvata zahtjev za avansnim plaćanjem.

Pitanje?

Kako se vrši plaćanje za izvršene radove? Odgovor: Plaćanje se vrši u roku od maksimalno 60 dana od dana ispostavljanja jedinične fakture.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM