Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi20 dana do roka

Tender za izvođenje radova na čišćenju rijeke Jošanice — Općina Vogošća

Izvođenje radova na na čišćenju korita rijeke Jošanice – II faza prema Elaboratu - lokacija 1 od profila P55 (2+700,00) do profila P79 (3+872,68)

OPĆINA VOGOŠĆArepublika-srpskaRok: 25.09.2026.110K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45246000
Broj nabavke:
2761193

Ukratko: OPĆINA VOGOŠĆA je objavio Otvoreni postupak za Izvođenje radova na na čišćenju korita rijeke Jošanice – II faza prema Elaboratu - lokacija 1 od profila P55 (2+700,00) do profila P79 (3+872,68). Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Općina Vogošća raspisala je tender za izvođenje radova na čišćenju korita rijeke Jošanice – II faza prema Elaboratu. Lokacija radova obuhvata dio rijeke od profila P55 (2+700,00) do profila P79 (3+872,68). Ovaj projekat ima za cilj poboljšanje stanja riječnog korita i zaštitu okoliša.

Ko može aplicirati

Učešće u ovom postupku mogu uzeti svi zainteresovani ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 110000 BAM. Rok za završetak radova je 25. septembar 2026. godine. Sredstva su obezbijeđena iz Budžeta Općine Vogošća za 2026. godinu, kao i na osnovu sporazuma o sufinansiranju projekta.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme da se uključe u važan projekt koji će doprinijeti očuvanju okoliša i unapređenju infrastrukture u Općini Vogošća. Uspješna realizacija projekta može otvoriti vrata za buduće poslove i saradnje.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti svoju ponudu u skladu sa zahtjevima iz tenderske dokumentacije. Sve informacije o potrebnoj dokumentaciji i postupku apliciranja mogu se naći u tenderskoj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali pažljivo provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da su kvalifikovani za učešće. Također, važno je provjeriti sve rokove i zahtjeve koji se odnose na izvođenje radova.

Često postavljana pitanja

Koji su glavni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno su opisani u tenderskoj dokumentaciji. Kada je rok za završetak radova? Rok za završetak radova je 25. septembar 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost radova iznosi 110000 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija dostupna je putem zvanične web stranice Općine Vogošća ili na zahtjev kod ugovornog organa.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

2 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

2 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

2 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM