Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUFtravnikRok: 03.09.2026.146K KM
Objavljeno 23.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2740484

Ukratko: ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF je objavio Otvoreni postupak za Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-03. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv se odnosi na izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Ugovorni organ za ovu javnu nabavku je ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 146160 BAM. Rok za završetak radova je 3. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme koje se bave održavanjem puteva i imaju potrebne resurse i stručnost. Uspješna realizacija ovog projekta može donijeti dodatne reference i mogućnosti za buduće poslove.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o postupku apliciranja. U dokumentaciji su navedeni i obavezni uslovi za učešće.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve aspekte tenderske dokumentacije, uključujući uslove za učešće i potrebne dokaze. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i eventualne rizike vezane za izvršenje radova.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 3. septembar 2026. godine. Koji su obavezni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su dostupni u tenderskoj dokumentaciji. Koji je iznos procijenjene vrijednosti? Procijenjena vrijednost radova iznosi 146160 BAM. Da li je izabrani ponuđač poznat? Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna zainteresovanim ponuđačima i može se dobiti od ugovornog organa.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM