Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema25 dana do roka

Tender za potrošni medicinski materijal — Zdravstveni centar Brčko

Набавка разног потрошног медицнског материјала

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIHbrcko-distriktRok: 29.09.2026.144K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 10:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2758632

Ukratko: JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH je objavio Otvoreni postupak za Набавка разног потрошног медицнског материјала. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-29. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna zdravstvena ustanova „Zdravstveni centar Brčko“ Brčko distrikt BiH objavila je poziv za nabavku raznog potrošnog medicinskog materijala. Nabavka se odnosi na lokaciju Brčko distrikta, a postupak se provodi kao otvoreni postupak.

Predmet pripada oblasti medicinske opreme, dok je naveden CPV 33000000. U dostupnom tekstu nisu navedeni lotovi, detaljan spisak artikala, količine ni tehničke specifikacije. Te podatke ponuđači trebaju provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U dostupnom izvornom tekstu navedeni su obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Istovremeno je navedeno da su dokazi kojima se ti uslovi potvrđuju detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Nije navedeno u dostupnom tekstu koji su tačno dokazi, obrasci i druge isprave potrebni za ponudu. Zbog toga se ne može zaključiti da je određena firma sigurno kvalifikovana za učešće. Svaki zainteresovani ponuđač treba samostalno pregledati uslove u originalnoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 144.448 BAM. Rok naveden u dostupnim podacima je 29. septembar 2026. godine. Iz dostavljenog teksta nije jasno dodatno obrazloženje roka, uključujući tačno vrijeme i način dostavljanja ponude, pa te informacije treba provjeriti u tenderskoj dokumentaciji.

Ključni uslov koji je izričito naveden jeste ispunjavanje obaveznih uslova iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi su, prema izvornom tekstu, navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo utvrditi da li može ponuditi traženi potrošni medicinski materijal u skladu sa specifikacijama iz dokumentacije. U dostupnom tekstu nisu navedeni zahtjevi o porijeklu, rokovima isporuke, garancijama, uzorcima, pakovanju ili drugim karakteristikama robe.

Takođe nisu navedeni broj pristiglih ponuda, izabrani ponuđač ni vrijednost zaključenog ugovora. Ovaj poziv je prema dostavljenim podacima u fazi nabavke, a informacije o ishodu nisu dostupne.

Kako aplicirati

Za pripremu ponude potrebno je preuzeti i pažljivo pregledati originalnu tendersku dokumentaciju ugovornog organa. Posebnu pažnju treba obratiti na dokaze za uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, obrazac ponude, tehničku specifikaciju, način dostavljanja i rok.

Način predaje ponude nije naveden u dostupnom tekstu. Zato se ne može precizirati da li se ponuda dostavlja elektronski, poštom ili neposredno, niti koje formalne elemente mora sadržavati.

Rizici i šta provjeriti

Prije odluke o učešću treba provjeriti potpunu dokumentaciju, tačan predmet nabavke, eventualnu podjelu na lotove, količine, tehničke zahtjeve, kriterij za izbor, uslove ugovora i pravila dostavljanja ponude. Nijedan od ovih detalja nije naveden u dostupnom izvornom tekstu.

Potrebno je provjeriti i da li su do roka objavljena pojašnjenja ili izmjene dokumentacije. Za mjerodavne informacije treba koristiti originalnu tendersku dokumentaciju JZU „Zdravstveni centar Brčko“.

Često postavljana pitanja

Ko provodi nabavku?

Javna zdravstvena ustanova „Zdravstveni centar Brčko“ Brčko distrikt BiH.

Šta se nabavlja?

Razni potrošni medicinski materijal. Detaljan spisak nije naveden u dostupnom tekstu.

Koja je procijenjena vrijednost?

144.448 BAM.

Koji je rok?
  1. septembar 2026. godine, prema dostupnim podacima.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Tendersistem uz praćenje tendera nudi i tržišnu analitiku javnih nabavki u BiH: ko su naručioci, ko pobjeđuje na tenderima u vašoj oblasti, kolike su pobjedničke cijene i šta naručioci planiraju nabavljati u narednom periodu.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM