Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema45 dana do roka

Tender za Specifične imunološke analize — UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO

Medicinska sredstva II/8/2026 - Specifične imunološke analize za potrebe Kliničke imunologije

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCSrepublika-srpskaRok: 15.10.2026.2.0M KM
Objavljeno 31.08.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33696500
Broj nabavke:
2757825

Ukratko: UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS je objavio Otvoreni postupak za Medicinska sredstva II/8/2026 - Specifične imunološke analize za potrebe Kliničke imunologije . Rok za dostavu ponuda je 2026-10-15. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka se odnosi na medicinska sredstva, tačnije na specifične imunološke analize koje su potrebne za rad Kliničke imunologije. Ugovorni organ za ovu nabavku je UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO (UKCS).

Ko može aplicirati

Ponuđači koji žele učestvovati u postupku javne nabavke moraju ispunjavati obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detalji o potrebnim dokazima su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove nabavke iznosi 2.010.000 BAM. Rok za završetak postupka je 15. oktobar 2026. godine. Uslovi za učešće su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova nabavka predstavlja priliku za ponuđače koji se bave medicinskom opremom i analizama. Učešće u ovom postupku može donijeti značajne poslovne mogućnosti, s obzirom na visoku procijenjenu vrijednost.

Kako aplicirati

Ponuđači su obavezni da svoje ponude dostave u elektronskoj formi, bilo na CD-u ili USB sticku. Tenderska dokumentacija može se preuzeti sa portala javnih nabavki na kojem je objavljena. Također, zainteresirani ponuđači mogu tražiti pojašnjenja tenderske dokumentacije u skladu sa Uputstvom o uslovima i načinu objavljivanja obavještenja.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali pažljivo provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne promjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 15. oktobar 2026. godine.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija se može preuzeti sa portala javnih nabavki.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno su opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu.

Da li su dostupne dodatne informacije o postupku?

Dodatne informacije su dostupne u tenderskoj dokumentaciji.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM