Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nabavu loživog ulja — JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO"

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabava loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIHbrcko-distriktRok: 04.09.2026.740K KM
Objavljeno 22.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
09135000
Broj nabavke:
2737827

Ukratko: JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH je objavio Otvoreni postupak za Nabava loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-04. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027. Ova javna nabavka ima za cilj osigurati potrebne količine loživog ulja za grijanje tokom predstojeće grejne sezone.

Ko može aplicirati

Obvezni uvjeti za sudjelovanje definirani su u članku 45. Zakona o javnim nabavama, a dokazi su detaljno navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, stoga se preporučuje da se zainteresovani ponuđači upoznaju sa dokumentacijom.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 739800 BAM. Rok za dostavu ponuda je 4. septembar 2026. godine. Ključni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja sadrži sve potrebne informacije za potencijalne ponuđače.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave prodajom loživog ulja da se uključe u proces javne nabavke i potencijalno osiguraju značajan ugovor. Učešće u ovakvim tenderima može doprinijeti jačanju poslovne pozicije i povećanju prihoda.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja je definiran u tenderskoj dokumentaciji. Zainteresovani ponuđači trebaju pažljivo proučiti dokumentaciju kako bi se upoznali sa svim potrebnim koracima i uslovima za podnošenje ponuda.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uvjete i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, preporučuje se da se obrate za dodatne informacije ukoliko su neki aspekti nejasni. Rizici uključuju mogućnost neispunjavanja uvjeta ili propusta u dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 4. septembar 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost nabavke? Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 739800 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija može se dobiti od ugovornog organa ili na zvaničnoj web stranici. Ko može aplicirati za ovaj tender? Obvezni uvjeti za sudjelovanje su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja se mora proučiti. Da li je izabrani ponuđač već poznat? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

2 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka produkata numeričkog mezomodela i met radara

AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE

Agencija za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BiH raspisala je otvoreni postupak za nabavku produkata numeričkog mezomodela i met radara. Procijenjena vrijednost iznosi 80.000 BAM, a rok za prijavu je 7. septembar 2026. godine.

2 dana
mostar07.09.2026.80K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

električna energija za 2027 godinu

FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE

Federalna uprava civilne zaštite provodi otvoreni postupak za nabavku električne energije za 2027. godinu. Procijenjena vrijednost je 60.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026.

2 dana
sarajevo07.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка угља и дрва за потребе ЈЗУ Дом здравља "Озрен" Петрово

ЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА "ОЗРЕН" ПЕТРОВО

JZU Dom zdravlja 'Ozren' Petrovо raspisao je tender za nabavku uglja i drva. Procijenjena vrijednost iznosi 30.500 BAM, a postupak je konkurentski zahtjev.

3 dana
08.09.2026.31K KM