Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge15 dana do roka

Tender za ispitivanje zadovoljstva osiguranika — ZZOHNŽ/K

Nabava usluga ispitivanja zadovoljstva osiguranika radom ZZOHNŽ/K

ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONAmostarRok: 15.09.2026.9K KM
Objavljeno 31.08.2026. u 13:01 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
79320000
Broj nabavke:
2758060

Ukratko: ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTONA je objavio Konkurentski zahtjev za Nabava usluga ispitivanja zadovoljstva osiguranika radom ZZOHNŽ/K. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-15. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Zavod zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske županije/kantona objavio je poziv za nabavu usluga ispitivanja zadovoljstva osiguranika radom ZZOHNŽ/K. Predmet nabave odnosi se na usluge ispitivanja zadovoljstva korisnika rada ovog zavoda. Prema dostupnim podacima, postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, a lokacija nabave je Mostar.

Za predmet je navedena CPV oznaka 79320000. U dostupnom tekstu nisu navedeni dodatni detalji o obimu istraživanja, metodologiji, broju ispitanika, načinu izvještavanja ili drugim tehničkim elementima usluge. Ponuđači bi te podatke trebali provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U dostupnom tekstu nisu navedeni posebni uslovi za ponuđače, uključujući zahtjeve u pogledu registracije, iskustva, stručnog kadra, referenci ili tehničke i profesionalne sposobnosti. Zbog toga se ne može potvrditi ko ispunjava uslove za učešće.

Firmama koje pružaju usluge istraživanja i srodne konsultantske usluge preporučuje se da prije pripreme ponude pregledaju kompletnu tendersku dokumentaciju. Ona bi trebala sadržavati konačne uslove, obrasce i upute za pripremu ponude, ali njihov sadržaj nije naveden u dostavljenim podacima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabave iznosi 9.000 BAM. Rok za dostavljanje ponuda je 15. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nije navedeno da li je procijenjena vrijednost iskazana sa uračunatim porezom na dodanu vrijednost ili bez njega.

Nisu navedeni trajanje ugovora, kriterij za izbor ponude, uslovi plaćanja, garancije, mjesto i način dostavljanja ponude, niti period važenja ponude. Ove informacije treba provjeriti u originalnoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Za potencijalnog ponuđača ovo je prilika za učešće u postupku čiji je predmet mjerenje zadovoljstva osiguranika radom zdravstvenog osiguranja. Međutim, samo iz dostupnog teksta nije moguće procijeniti stvarni obim posla, potrebne resurse ili troškove realizacije.

Prije donošenja odluke o učešću, firma treba uporediti tražene usluge sa svojim kapacitetima, posebno u pogledu istraživanja, obrade podataka i izrade izvještaja, ako su ti elementi predviđeni dokumentacijom. U dostupnom tekstu to nije posebno navedeno.

Kako aplicirati

Ponuda se priprema prema pravilima konkurentskog zahtjeva i uputama iz tenderske dokumentacije. Dostavljeni podaci ne navode adresu, elektronski sistem, rok u satima niti spisak obrazaca i dokaza koji se predaju.

Zainteresovani ponuđači trebaju preuzeti i pažljivo pregledati originalnu tendersku dokumentaciju, provjeriti sve uslove i ponudu dostaviti na način i do roka koji su tamo propisani. Izvorni tekst je označen kao „kao u TD“, ali njegov sadržaj nije dostavljen.

Rizici i šta provjeriti

Najvažniji rizik je nedostatak podataka o tehničkom zadatku i uslovima učešća. Prije predaje ponude treba provjeriti: šta tačno obuhvata ispitivanje zadovoljstva, koje rezultate i izvještaje treba dostaviti, koje dokaze ponuđač mora priložiti, kako se ocjenjuju ponude i da li postoje posebni finansijski ili kadrovski zahtjevi.

Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i eventualnom razlogu poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je Zavod zdravstvenog osiguranja Hercegovačko-neretvanske županije/kantona.

Koji je predmet nabave?

Predmet su usluge ispitivanja zadovoljstva osiguranika radom ZZOHNŽ/K.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 9.000 BAM.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 15. septembar 2026. godine.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Konsultantske usluge.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluga izrade revizije finansijskih izvještaja za 2026. godinu za JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo i ZD Rudnici uglja

JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO

JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo objavila je otvoreni postupak za uslugu izrade revizije finansijskih izvještaja za 2026. godinu za preduzeće i ZD Rudnici uglja. Procijenjena vrijednost je 106.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Sve informacije i tenderska dokumentacija dostupne su isključivo putem sistema E-nabavke.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.106K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom, održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcije objekata uz saobraćajnicu na području Općine Novo Sarajevo

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Općina Novo Sarajevo objavila je otvoreni postupak za usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom i održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcijom objekata uz saobraćajnicu. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 59.829,06 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Uslovi učešća iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i dokazi detaljno su određeni tenderskom dokumentacijom.

3 dana
sarajevo03.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Nabavka usluge revizije finansijskih izještaja za poslovnu 2026. godinu za potrebe J.P. "RAD" doo Lukavac

JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC

Javno preduzeće „RAD“ Lukavac objavilo je nabavku usluge revizije finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine.

4 dana
04.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Набавка услуга штампања Службеног гласника за потребе Скупштине Брчко дистрикта БиХ

BRČKO DISTRIKT BIH

BRČKO DISTRIKT BIH objavio je otvoreni postupak za nabavku usluga štampanja Službenog glasnika za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiH. CPV oznaka je 79810000, procijenjena vrijednost 120.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. Uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

8 dana
brcko-distrikt08.09.2026.120K KM