Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema21 dana do roka

Tender za agregate za tri policijske stanice — MUP SBK/KSB

Nabavka agregata za PS Busovača, PS Gornji Vakuf-Uskoplje i PS Donji Vakuf

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSBtravnikRok: 23.09.2026.85K KM
Objavljeno 02.09.2026. u 19:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
39715210
Broj nabavke:
2759591

Ukratko: MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB je objavio Otvoreni postupak za Nabavka agregata za PS Busovača, PS Gornji Vakuf-Uskoplje i PS Donji Vakuf. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-23. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB objavilo je poziv za nabavku agregata za PS Busovača, PS Gornji Vakuf-Uskoplje i PS Donji Vakuf. Lokacija navedena uz nabavku je Travnik. Postupak se provodi kao otvoreni postupak, što znači da se ponude podnose u skladu s pravilima i zahtjevima objavljenim u tenderskoj dokumentaciji.

Predmet nabavke svrstan je pod CPV oznaku 39715210. Dodatni tehnički opis agregata, količine, specifikacije i eventualna podjela na lotove nisu navedeni u dostupnom tekstu. Te podatke ponuđači trebaju provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

Za učešće su navedeni obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dokazi kojima se ispunjavanje tih uslova potvrđuje definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

U dostupnom tekstu nisu navedeni dodatni podaci o traženom iskustvu, tehničkoj i profesionalnoj sposobnosti, finansijskim uslovima, rokovima isporuke ili drugim kriterijima za ponuđače. Zbog toga se ne može zaključiti da određena firma ispunjava uslove bez pregleda kompletne dokumentacije.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 85.470 BAM. U dostupnim podacima nije navedeno da li je iznos iskazan sa uračunatim porezom na dodatu vrijednost.

Rok za dostavljanje ponuda je 23. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti zaprimljene, kao i način i mjesto predaje, nije navedeno u dostupnom tekstu.

Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Ostali ključni zahtjevi su: kao u TD.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra ovu javnu nabavku treba najprije provjeriti da li njen predmet poslovanja i ponuđena oprema odgovaraju tehničkim zahtjevima za agregate. Posebnu pažnju treba posvetiti dokumentima kojima se dokazuje ispunjenost uslova iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Budući da nisu dostupni podaci o kriteriju za izbor, garancijama, uslovima isporuke, montaži, servisu, garantnom roku ili načinu obračuna cijene, njihov uticaj na pripremu ponude nije moguće precizno opisati. Sve navedeno treba provjeriti u tenderskoj dokumentaciji.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđač treba preuzeti i pažljivo pregledati originalnu tendersku dokumentaciju ugovornog organa. Nakon toga treba pripremiti ponudu prema propisanim obrascima, tehničkim zahtjevima i rokovima. Dokazi za obavezne uslove moraju biti dostavljeni na način definisan u TD.

Način dostavljanja ponude, adresa, vrijeme prijema, rok važenja ponude i eventualni zahtjevi za pojašnjenje nisu navedeni u dostupnom tekstu. Ponuđač treba koristiti isključivo podatke iz originalne objave i tenderske dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Najveći rizik je priprema ponude bez uvida u kompletnu TD, jer dostupni tekst ne sadrži tehničke specifikacije, količine, lotove, kriterij za izbor ni detaljan spisak dokaza. Treba provjeriti i da li postoje posebni zahtjevi za isporuku agregata na navedene policijske stanice.

U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora niti razlog eventualnog poništenja. Ti podaci mogu biti poznati tek nakon objave odgovarajućih odluka ili obavještenja.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB.

Šta je predmet nabavke?

Predmet je nabavka agregata za PS Busovača, PS Gornji Vakuf-Uskoplje i PS Donji Vakuf.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 85.470 BAM.

Kada je rok za ponude?

Rok je 23. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su uslovi za učešće?

Navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Namještaj i oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Firme u BiH koriste Tendersistem da ne propuste nijedan relevantan tender: platforma automatski prati nove objave, rokove i izmjene dokumentacije, a AI analiza tenderske dokumentacije izdvoji uslove i pripremi checklistu potrebnih dokumenata.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка опреме за кухињу

JAVNA USTANOVA CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE LAKTAŠI

JAVNA USTANOVA CENTAR ZA PREDŠKOLSKO VASPITANJE I OBRAZOVANJE LAKTAŠI objavila je konkurentski zahtjev za nabavku opreme za kuhinju. CPV je 39314000, procijenjena vrijednost 17.200 BAM, a rok 2. septembar 2026. godine.

Istekao rok
republika-srpska02.09.2026.17K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Središnja javna nabava roba sredstava za održavanje čistoće zgrada

ZAJEDNIČKA SLUŽBA VLADE ŽUPANIJE POSAVSKE

Zajednička služba Vlade Županije Posavske objavila je otvoreni postupak za središnju javnu nabavu roba sredstava za održavanje čistoće zgrada. Procijenjena vrijednost je 245.000 BAM, CPV oznaka 39800000, a rok je 3. septembar 2026. Detaljni uslovi i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
03.09.2026.245K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Materijal za održavanje čistoće za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“, Bihać

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ

Podružnica „Elektrodistribucija“ Bihać objavila je otvoreni postupak za nabavku materijala za održavanje čistoće. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.200 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora niti podaci o eventualnom poništenju.

5 dana
bihac07.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка опреме у кухињи Основне школе "Јован Дучић" у Шековићима

ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ

Opština Šekovići objavila je otvoreni postupak za nabavku opreme u kuhinji Osnovne škole „Jovan Dučić“ u Šekovićima. Procijenjena vrijednost je 65.530 BAM, CPV oznaka 39000000, a rok je 8. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi i ostali detalji navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

6 dana
08.09.2026.66K KM