Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nabavku električne energije — JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO"

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka električne energije

JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“sarajevoRok: 06.08.2026.73K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
09310000
Broj nabavke:
2738660

Ukratko: JAVNA USTANOVA „MEMORIJALNI CENTAR SARAJEVO“ je objavio Otvoreni postupak za Nabavka električne energije. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna ustanova „Memorijalni centar Sarajevo“ objavila je tender za nabavku električne energije. Ovaj otvoreni postupak ima za cilj osigurati potrebne količine električne energije za potrebe ustanove.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju uslova navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 72.649,57 BAM. Rok za realizaciju ugovora je do 6. augusta 2026. godine. Ostali ključni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za kompanije koje se bave prodajom električne energije da se uključe u javne nabavke i potencijalno osiguraju dugoročni ugovor sa javnom ustanovom. Učešće u ovakvim postupcima može poboljšati reputaciju i stabilnost poslovanja ponuđača.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju u skladu sa uslovima iz tenderske dokumentacije. Detalji o načinu apliciranja su također navedeni u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove i zahtjeve iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da su kvalifikovani za učešće. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili obavijesti vezane za tender.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Kada je planirano izvršenje ugovora? Rok za izvršenje ugovora je do 6. augusta 2026. godine.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Izrada Idejnog i Glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida u Srebrenici

OPĆINA BANOVIĆI

Općina Banovići provodi otvoreni postupak za izradu idejnog i glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 5.500 BAM, a rok je 2. septembar 2026. godine. Ponuđač mora biti registrovan za predmetnu djelatnost i dostaviti potpisanu i ovjerenu izjavu o osposobljenosti za izvršenje usluge.

Istekao rok
02.09.2026.6K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

'' Стручно технички надзор над извођењем радова на пројекту :Изградња и реконструкција расвјете у тунелима на магистралним и регионачним путевима Републике Српске '', референца 107/26

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA

Javno preduzeće Putevi Republike Srpske objavilo je tender za stručni tehnički nadzor nad radovima na projektu izgradnje i rekonstrukcije rasvjete u tunelima.

1 dana
banja-luka03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Lot 1120 Elektro materijal za autobuse i minibusi

KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO

KJP Gradski saobraćaj iz Sarajeva raspisao je otvoreni postupak za nabavku elektro materijala za autobuse i minibuse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 68.543 BAM, a rok za prijavu je 3. septembar 2026. godine.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.69K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка електроматеријала за погоне ХЕТ-а

ЗАВИСНО ПРЕДУЗЕЋЕ "ХИДРОЕЛЕКТРАНЕ НА ТРЕБИШЊИЦИ" АД ТРЕБИЊЕ

Zavisno preduzeće „Hidroelektrane na Trebišnjici“ AD Trebinje objavilo je otvoreni postupak za nabavku elektromaterijala za svoje pogone. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 50.000 KM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija dostupna je isključivo putem Portala javnih nabavki.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.50K KM