Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za nabavku električne energije — Općina Novo Sarajevo

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka električne energije za potrebe Općine Novo Sarajevo

OPĆINA NOVO SARAJEVOsarajevoRok: 06.08.2026.132K KM
Objavljeno 18.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
09310000
Broj nabavke:
2738674

Ukratko: OPĆINA NOVO SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabavka električne energije za potrebe Općine Novo Sarajevo. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-06. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Općina Novo Sarajevo raspisala je tender za nabavku električne energije. Ovaj otvoreni postupak je dio redovnih aktivnosti općine kako bi se osigurale potrebne energetske resurse za funkcionisanje lokalne administracije.

Ko može aplicirati

U skladu sa Zakonom o javnim nabavkama, svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. ovog zakona mogu aplicirati. Detalji o potrebnim dokazima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 131623.93 BAM. Rok za završetak ugovora je 6. avgust 2026. godine. Specifični uslovi i zahtjevi za učestvovanje su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za kompanije koje se bave prodajom električne energije da se uključe u javne nabavke. Učešće u ovakvim projektima može donijeti stabilan izvor prihoda i mogućnost dugoročne saradnje s lokalnom vlašću.

Kako aplicirati

Ponuđači zainteresovani za učešće trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnoj dokumentaciji i postupku apliciranja. Detalji o prijavi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve kriterije za učešće. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su ključni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definirani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost iznosi 131623.93 BAM.

Da li je izabrani ponuđač poznat?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je putem zvanične stranice Općine Novo Sarajevo.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

LOT-4 Gorivo STOLAC; LOT-5 Gorivo PROZOR-RAMA i LOT-7 Gorivo JABLANICA

VLADA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTON

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije objavila je tender za nabavku goriva za više lokacija. Postupak je otvoren, a procijenjena vrijednost iznosi 300.000 BAM.

Istekao rok
mostar01.09.2026.300K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Izrada Idejnog i Glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida u Srebrenici

OPĆINA BANOVIĆI

Općina Banovići provodi otvoreni postupak za izradu idejnog i glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 5.500 BAM, a rok je 2. septembar 2026. godine. Ponuđač mora biti registrovan za predmetnu djelatnost i dostaviti potpisanu i ovjerenu izjavu o osposobljenosti za izvršenje usluge.

1 dana
02.09.2026.6K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

'' Стручно технички надзор над извођењем радова на пројекту :Изградња и реконструкција расвјете у тунелима на магистралним и регионачним путевима Републике Српске '', референца 107/26

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA

Javno preduzeće Putevi Republike Srpske objavilo je tender za stručni tehnički nadzor nad radovima na projektu izgradnje i rekonstrukcije rasvjete u tunelima.

2 dana
banja-luka03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Lot 1120 Elektro materijal za autobuse i minibusi

KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO

KJP Gradski saobraćaj iz Sarajeva raspisao je otvoreni postupak za nabavku elektro materijala za autobuse i minibuse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 68.543 BAM, a rok za prijavu je 3. septembar 2026. godine.

2 dana
republika-srpska03.09.2026.69K KM