Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za nabavku klima uređaja — Porezna uprava Federacije BiH

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka, isporuka i ugradnja klima uređaja - ponovljeni postupak

POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIHsarajevoRok: 13.08.2026.100K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
42000000
Broj nabavke:
2738963

Ukratko: POREZNA UPRAVA FEDERACIJE BIH je objavio Otvoreni postupak za Nabavka, isporuka i ugradnja klima uređaja - ponovljeni postupak. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-13. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Porezna uprava Federacije BiH raspisala je tender za nabavku, isporuku i ugradnju klima uređaja. Ovaj postupak je ponovljen, što sugerira da je prethodni pokušaj bio neuspješan ili je došlo do promjena u zahtjevima.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati za ovaj tender. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači provjere dodatne informacije na Portalu javnih nabavki.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 100000 BAM. Rok za završetak radova je 13.08.2026. godine. Dodatni uslovi i specifikacije nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave nabavkom i ugradnjom klima uređaja. Uspješna realizacija ovog projekta može donijeti dodatne poslove i reputaciju na tržištu.

Kako aplicirati

Komunikacija i razmjena informacija između Ugovornog organa i privrednih subjekata obavljat će se isključivo u pisanom obliku, prema pravilima definisanim na Portalu javnih nabavki. Zainteresovani ponuđači trebaju pratiti obavijesti i upute na tom portalu.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve relevantne informacije o tenderu, uključujući dodatne uslove i zahtjeve koji mogu biti objavljeni na Portalu javnih nabavki. Također, važno je osigurati da su svi potrebni dokumenti ispravni i da je ponuda konkurentna.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za apliciranje?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za apliciranje? Nisu navedeni u dostupnom tekstu. Gdje mogu pronaći dodatne informacije? Dodatne informacije mogu se dobiti isključivo putem Portala javnih nabavki. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Šta se dešava ako tender bude poništen? Razlog poništenja nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

Istekao rok
bih04.09.2026.390K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Санација два клизишта на дијелу савског водоодбрамбеног насипа и санација цјевовода на устави "Моцељ" у поплавном подручју "Ивањско поље" Брод

JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"

Javna ustanova Vode Srpske raspisala je otvoreni postupak za sanaciju klizišta i cjevovoda u Ivaњskom polju. Procijenjena vrijednost je 215384.61 BAM.

Istekao rok
04.09.2026.215K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bih07.09.2026.39K KM