Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal14 dana do roka

Nabavka kancelarijskog materijala — Ministarstvo za ljudska prava

Nabavka kancelarijskog materijala

MINISTARSTVO ZA LJUDSKA PRAVA I IZBJEGLICE BOSNE I HERCEGOVINEsarajevoRok: 15.09.2026.21K KM
Objavljeno 01.09.2026. u 16:00 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
30192000
Broj nabavke:
2759094

Ukratko: MINISTARSTVO ZA LJUDSKA PRAVA I IZBJEGLICE BOSNE I HERCEGOVINE je objavio Konkurentski zahtjev za Nabavka kancelarijskog materijala. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-15. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine objavilo je javnu nabavku kancelarijskog materijala za lokaciju Sarajevo. Vrsta postupka je konkurentski zahtjev, a predmet nabavke označen je CPV šifrom 30192000. Nabavka pripada kategoriji kancelarijski materijal.

Prema dostupnim podacima, procijenjena vrijednost nabavke iznosi 21.367,52 BAM. Rok naveden uz poziv je 15. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nije navedeno da li je riječ o roku za dostavljanje ponuda ili drugoj radnji u postupku, pa ponuđači trebaju provjeriti originalnu objavu i tendersku dokumentaciju na portalu Javnih nabavki.

Ko može aplicirati

Dostavljeni podaci ne navode posebne uslove za ponuđače, kriterije za kvalifikaciju, tražene dokaze, tehničke specifikacije niti druge zahtjeve za učešće. Ti elementi su u dostupnom izvornom tekstu označeni kao „definirano u tenderskoj dokumentaciji“.

Zbog toga se iz samog sažetka ne može utvrditi koje firme ispunjavaju uslove za učešće. Zainteresovani ponuđači trebaju proučiti kompletnu dokumentaciju i provjeriti sve zahtjeve prije pripreme ponude.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke je 21.367,52 BAM, dok je rok naveden kao 15.09.2026. godine. CPV oznaka predmeta je 30192000. Podaci o lotovima, kriteriju za izbor ponude, trajanju ugovora, mjestu i načinu isporuke, garancijama, obrascima i drugim uslovima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Za tumačenje zahtjeva mjerodavna je tenderska dokumentacija objavljena u sistemu E-nabavke.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće mora prvo preuzeti i pregledati dokumentaciju u sistemu E-nabavke. Posebnu pažnju treba posvetiti predmetu nabavke, rokovima, traženim dokazima i načinu dostavljanja ponude, jer ti detalji nisu sadržani u dostavljenom tekstu.

Kako aplicirati

Tenderska dokumentacija dostupna je na portalu Javnih nabavki, u sistemu E-nabavke. Prema izvornom tekstu, dokumentacija se ne dostavlja na druge načine u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama. Zahtjev za pojašnjenje dokumentacije i odgovor mogu se postaviti samo u formi i na način definiran u sistemu E-nabavke.

Rizici i šta provjeriti

Prije donošenja odluke o učešću treba provjeriti originalnu tendersku dokumentaciju, naročito rok, uslove kvalifikacije, tehničke zahtjeve, kriterij izbora i način predaje ponude. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i eventualnom poništenju nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine.

Kolika je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 21.367,52 BAM.

Koji je rok?

Rok naveden u dostupnim podacima je 15. septembar 2026. godine.

Gdje je dostupna tenderska dokumentacija?

Dostupna je na portalu Javnih nabavki, u sistemu E-nabavke.

Ko je izabran i koja je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Kancelarijski materijal.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

"Računarska oprema i ploter": LOT 1 – Računari, LOT 2 – Ploter

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Javno preduzeće Ceste Federacije BiH provodi otvoreni postupak za nabavku računarske opreme i plotera. Nabavka je podijeljena na LOT 1 – Računari i LOT 2 – Ploter. Procijenjena vrijednost iznosi 155.042,74 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Uslovi učešća i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
sarajevo03.09.2026.155K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Kompjuterska oprema i potrepštine

AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI

Akademija likovnih umjetnosti u Sarajevu provodi otvoreni postupak za nabavku kompjuterske opreme i potrepština. CPV oznaka je 30000000, procijenjena vrijednost 10.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda je 4. septembar 2026. Obavezni su uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
sarajevo04.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka udžbenika za učenike od I do IV razreda za potrebe JU OŠ “Silvije Strahimir Kranjčević” Sarajevo

JU OŠ "SILVIJE STRAHIMIR KRANJČEVIĆ" SARAJEVO

JU OŠ „Silvije Strahimir Kranjčević“ Sarajevo objavila je javnu nabavku udžbenika za učenike od I do IV razreda. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, CPV oznaka je 22110000, procijenjena vrijednost 36.000 BAM, a rok je 8. septembar 2026. godine.

7 dana
sarajevo08.09.2026.36K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Набавка робе - Кожна галантерија

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. provodi otvoreni postupak za nabavku kožne galanterije. Procijenjena vrijednost je 57.500 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 10. septembar 2026. godine. Detaljni uslovi i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

9 dana
sarajevo10.09.2026.58K KM