Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema46 dana do roka

Tender za medicinski potrošni materijal — UKC Tuzla

Nabavka medicinskog potrošnog materijala ( za bolesti uha grla i nosa)

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLAtuzlaRok: 21.10.2026.1.4M KM
Objavljeno 05.09.2026. u 10:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2760698

Ukratko: JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA je objavio Otvoreni postupak za Nabavka medicinskog potrošnog materijala ( za bolesti uha grla i nosa). Rok za dostavu ponuda je 2026-10-21. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je poziv za nabavku medicinskog potrošnog materijala za bolesti uha, grla i nosa. Postupak se provodi u Tuzli, a njegova vrsta je otvoreni postupak.

Predmet nabavke svrstan je pod CPV oznaku 33000000. U dostupnim podacima nisu navedeni lotovi, pojedinačne stavke, tehničke specifikacije niti količine materijala. Detalji predmeta nabavke nalaze se u tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U postupku mogu učestvovati ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dokazi kojima se ispunjavanje tih uslova potvrđuje definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

U dostupnom tekstu nisu navedeni dodatni uslovi za ponuđače, zahtjevi u vezi sa stručnim ili tehničkim kapacitetima, licence, reference, obrasci ponude niti drugi kriteriji. Zbog toga se ne može zaključiti da je određena firma sigurno kvalifikovana bez pregleda kompletne dokumentacije.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 1.400.000 BAM. Rok naveden u dostupnim podacima je 21. oktobar 2026. godine.

Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. U dostupnom tekstu nije navedeno da li je procijenjena vrijednost sa uračunatim porezom na dodanu vrijednost. Takođe nisu navedeni kriteriji za izbor ponude, trajanje ugovora, mjesto i rok isporuke, uslovi plaćanja, garancije ni rok važenja ponude.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo preuzeti dokumentaciju sa portala e-nabavke i provjeriti da li može ponuditi traženi medicinski potrošni materijal za bolesti uha, grla i nosa. Posebnu pažnju treba posvetiti zahtjevima iz tehničkog dijela i dokazima iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Procijenjena vrijednost od 1.400.000 BAM predstavlja vrijednost nabavke navedenu u pozivu. Vrijednost budućeg ugovora nije navedena u dostupnom tekstu i ne treba je izjednačavati sa procijenjenom vrijednošću.

Kako aplicirati

Dokumentacija se preuzima isključivo putem portala e-nabavke. Ponudu treba pripremiti prema svim obrascima, tehničkim zahtjevima i uputama sadržanim u tenderskoj dokumentaciji. Na osnovu dostupnog teksta nisu poznati način predaje ponude, tačno vrijeme isteka roka ni potrebna prateća dokumentacija.

Rizici i šta provjeriti

Prije pripreme ponude treba provjeriti kompletan predmet nabavke, specifikaciju materijala, količine, lotove ako postoje, kriterije za izbor, uslove isporuke i način obračuna poreza. Potrebno je provjeriti i sve dokaze koji se traže prema članu 45. Zakona o javnim nabavkama.

U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora ni razlog poništenja. Ti podaci trenutno nisu poznati, a za mjerodavne informacije treba pogledati originalnu dokumentaciju i objave na portalu e-nabavke.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 1.400.000 BAM.

Koji je krajnji rok?

Rok je 21. oktobar 2026. godine.

Gdje se preuzima tenderska dokumentacija?

Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

3 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
zenica08.09.2026.19K KM