Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika23 dana do roka

Tender za nabavku peleta — JU UNIVERZITET U BIHAĆU

Nabavka peleta za potrebe Univerziteta u Bihaću

JU UNIVERZITET U BIHAĆUbihRok: 29.09.2026.55K KM
Objavljeno 06.09.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
09110000
Broj nabavke:
2760948

Ukratko: JU UNIVERZITET U BIHAĆU je objavio Otvoreni postupak za Nabavka peleta za potrebe Univerziteta u Bihaću. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-29. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JU Univerzitet u Bihaću raspisao je otvoreni postupak za nabavku peleta koji su potrebni za njihove operativne aktivnosti. Ova nabavka predstavlja važan korak u osiguravanju potrebnih resursa za funkcionisanje univerziteta.

Ko može aplicirati

Prema informacijama dostupnim u tenderskoj dokumentaciji, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detalji o potrebnim dokazima i uslovima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke peleta iznosi 54.700,80 BAM. Rok za završetak postupka je 29. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, pa se preporučuje da se zainteresovani ponuđači upoznaju sa tenderskom dokumentacijom za sve potrebne informacije.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka pruža priliku firmama koje se bave proizvodnjom ili distribucijom peleta da se uključe u proces i potencijalno osiguraju ugovor s JU Univerzitetom u Bihaću. Učešće u ovakvim tenderima može doprinijeti povećanju poslovanja i jačanju pozicije na tržištu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se obratiti JU Univerzitetu u Bihaću kako bi dobili tendersku dokumentaciju i sve potrebne informacije o postupku apliciranja. U dokumentaciji će biti navedeni svi potrebni koraci i uslovi za prijavu.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti svoje sposobnosti da ispune sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i sve dodatne zahtjeve koji mogu uticati na uspješnost ponude.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu nije naveden u dostupnom tekstu, preporučuje se provjeriti tendersku dokumentaciju. Koji su uslovi za učešće? Uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Koji je iznos procijenjene vrijednosti? Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 54.700,80 BAM. Ko je izabrani ponuđač? Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu. Kako mogu dobiti tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija može se dobiti direktno od JU Univerzitet u Bihaću.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

1 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka produkata numeričkog mezomodela i met radara

AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE

Agencija za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BiH raspisala je otvoreni postupak za nabavku produkata numeričkog mezomodela i met radara. Procijenjena vrijednost iznosi 80.000 BAM, a rok za prijavu je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
mostar07.09.2026.80K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

električna energija za 2027 godinu

FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE

Federalna uprava civilne zaštite provodi otvoreni postupak za nabavku električne energije za 2027. godinu. Procijenjena vrijednost je 60.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026.

1 dana
sarajevo07.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка угља и дрва за потребе ЈЗУ Дом здравља "Озрен" Петрово

ЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА "ОЗРЕН" ПЕТРОВО

JZU Dom zdravlja 'Ozren' Petrovо raspisao je tender za nabavku uglja i drva. Procijenjena vrijednost iznosi 30.500 BAM, a postupak je konkurentski zahtjev.

2 dana
08.09.2026.31K KM