Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaTelekomunikacije24 dana do roka

Tender za radio opremu — MUP SBK/KSB, Travnik

Nabavka radio opreme

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSBtravnikRok: 28.09.2026.68K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 13:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
32344210
Broj nabavke:
2760779

Ukratko: MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB je objavio Otvoreni postupak za Nabavka radio opreme. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB objavilo je poziv za nabavku radio opreme. Postupak se provodi u Travniku, a označen je kao otvoreni postupak. Predmet nabavke pripada CPV oznaci 32344210.

Dostupni podaci ne navode pojedinačne tehničke karakteristike opreme, količine, podjelu na lotove niti druge specifikacije. Za te informacije potrebno je pregledati originalnu tendersku dokumentaciju.

Ko može aplicirati

Uslovi za učešće uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. U dostavljenom izvornom tekstu navedeno je da su dokazi za ispunjavanje tih uslova detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

To znači da ponuđači moraju provjeriti koje se konkretne izjave, potvrde ili drugi dokazi traže, kao i način i rok njihove dostave. Nije navedeno u dostupnom tekstu da li postoje dodatni posebni uslovi, zahtjevi u pogledu iskustva, tehničke sposobnosti ili ovlaštenja proizvođača.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 68.376 BAM. U dostupnim podacima nije navedeno da li je ovaj iznos iskazan sa uračunatim porezom na dodanu vrijednost.

Navedeni rok je 28. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme za dostavljanje ponuda, mjesto predaje, trajanje važenja ponude i rok izvršenja nisu navedeni u dostupnom tekstu. Ove informacije treba provjeriti u pozivu i tenderskoj dokumentaciji.

U izvornom tekstu više stavki označeno je formulacijom „Kao u Tenderskoj dokumentaciji“. Zbog toga se predmet, tehnički zahtjevi i ostali elementi ponude ne mogu pouzdano tumačiti bez uvida u originalnu dokumentaciju.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba najprije utvrditi da li može ponuditi traženu radio opremu prema specifikacijama iz tenderske dokumentacije. Posebnu pažnju treba posvetiti obaveznim uslovima iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i dokazima koji se uz ponudu moraju dostaviti.

Sama objava poziva ne znači da je ponuđač kvalifikovan niti da će njegova ponuda biti prihvaćena. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Postupak prijave treba pripremiti prema uputama iz tenderske dokumentacije. Ponuđač treba preuzeti i proučiti dokumentaciju, provjeriti sve obrasce i dokaze, te ponudu dostaviti na način i do roka koji su tamo propisani.

Budući da vrijeme i mjesto predaje nisu navedeni u dostupnim podacima, neophodno je provjeriti originalni poziv prije slanja ponude.

Rizici i šta provjeriti

Prije donošenja odluke o učešću treba provjeriti kompletan opis nabavke, tehničke specifikacije, količine, eventualne lotove, kriterij za izbor, način dostavljanja ponude i sve rokove. Također treba utvrditi poreski tretman procijenjene vrijednosti od 68.376 BAM.

Nije navedeno u dostupnom tekstu da li je postupak poništen, niti je naveden razlog poništenja. Nije naveden ni izabrani ponuđač ni vrijednost ugovora. Za konačne i obavezujuće informacije mjerodavni su originalni poziv i tenderska dokumentacija.

Često postavljana pitanja

Ko provodi nabavku?

Ugovorni organ je MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB.

Šta se nabavlja?

Predmet je nabavka radio opreme, uz CPV oznaku 32344210.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 68.376 BAM. Nije navedeno u dostupnom tekstu da li iznos uključuje PDV.

Koji je rok?

Navedeni rok je 28. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Ko je izabran i kolika je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Telekomunikacije.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaTelekomunikacije

Nabavka radio stanica

SUDSKA POLICIJA U FEDERACIJI BOSNE I HERCEGOVINE

Sudska policija u Federaciji Bosne i Hercegovine objavila je poziv za nabavku radio stanica putem konkurentskog zahtjeva. Nabavka se provodi u Sarajevu, uz procijenjenu vrijednost od 63.000 BAM i rok 4. septembar 2026. Detalji o uslovima, dokumentaciji, izabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
sarajevo04.09.2026.63K KM
Tender / Javna nabavkaTelekomunikacije

Iznajmljivanje linkova prema poslovnicama, Primarni internet linkovi i Backup internet linkovi

ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA KANTONA SARAJEVO

Zavod zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo objavio je otvoreni postupak za iznajmljivanje linkova prema poslovnicama, primarnih internet linkova i rezervnih internet linkova. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 130.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda je 4. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i potrebni dokazi detaljno su određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
sarajevo04.09.2026.130K KM
Tender / Javna nabavkaTelekomunikacije

Nabavka smart televizora za JU OŠ “Dubrave

GRAD ŽIVINICE

Ovaj članak pruža informacije o javnoj nabavci smart televizora za JU OŠ “Dubrave” u Živinicama, uključujući ključne uslove i postupak.

3 dana
republika-srpska07.09.2026.5K KM
Tender / Javna nabavkaTelekomunikacije

RADIO STANICE I PRIPADAJUĆI DIJELOVI

RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI

Rudnici mrkog uglja "Banovići" DD Banovići objavili su tender za nabavku radio stanica i pripadajućih dijelova. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 24660 BAM, a rok za prijavu je do 9. septembra 2026. godine.

5 dana
bih09.09.2026.25K KM