Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za nabavku radova i materijala na sanaciji objekta Spreča

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka radova i materijala na sanaciji objekta Spreča

JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLAtuzlaRok: 07.08.2026.340K KM
Objavljeno 19.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2738592

Ukratko: JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA je objavio Otvoreni postupak za Nabavka radova i materijala na sanaciji objekta Spreča. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-07. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA raspisalo je tender za nabavku radova i materijala na sanaciji objekta Spreča. Ovaj otvoreni postupak ima za cilj unapređenje infrastrukture i poboljšanje usluga u oblasti vodosnabdijevanja i kanalizacije.

Ko može aplicirati

Prema informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 340000 BAM. Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme i dobavljače materijala da se uključe u važan projekt sanacije. Učešće u ovakvim projektima može donijeti dodatne poslove i jačanje reputacije na tržištu.

Kako aplicirati

Informacije o načinu apliciranja nisu navedene u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači prouče tendersku dokumentaciju koja će sadržavati sve potrebne informacije o postupku prijave.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji, kao i obavezne uslove iz Zakona o javnim nabavkama. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dopune tendera.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 7. avgust 2026. godine. Koji su obavezni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 340000 BAM. Da li je izabrani ponuđač poznat? Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija se može dobiti od JKP "VODOVOD I KANALIZACIJA" D.O.O. TUZLA.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM