Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema16 dana do roka

Tender za školski namještaj — JU OŠ Duboki Potok

Nabavka školskog namještaja (školske klupe i stolice, katedra, stolice za kateru, ormar za učionice)

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK"tuzlaRok: 21.09.2026.10K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 16:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
39160000
Broj nabavke:
2761052

Ukratko: JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK" je objavio Konkurentski zahtjev za Nabavka školskog namještaja (školske klupe i stolice, katedra, stolice za kateru, ormar za učionice). Rok za dostavu ponuda je 2026-09-21. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK" iz Tuzle objavila je javnu nabavku školskog namještaja putem konkurentskog zahtjeva. Predmet nabavke obuhvata školske klupe i stolice, katedru, stolice za katedru i ormare za učionice. Nabavka pripada kategoriji namještaj i oprema, a navedena CPV oznaka je 39160000.

Dostavljeni izvorni tekst ne sadrži dodatni opis predmeta nabavke, tehničke karakteristike, količine ili druge elemente ponude. Za te podatke potrebno je pogledati originalnu tendersku dokumentaciju.

Ko može aplicirati

U dostupnim podacima nisu navedeni posebni uslovi za ponuđače, zahtjevi u vezi sa sposobnošću, reference, registracija djelatnosti, tehnički kapaciteti niti kriteriji za izbor ponude. Zbog toga se ne može zaključiti ko ispunjava uslove za učešće. Zainteresovane firme treba da provjere kompletnu dokumentaciju postupka i da ponudu pripreme u skladu sa svim tamo navedenim zahtjevima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.256,40 BAM. U dostavljenim podacima nije navedeno da li je iznos iskazan sa uračunatim PDV-om ili bez njega. Rok za dostavljanje ponuda je 21. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu.

Vrsta postupka je konkurentski zahtjev. Rok važenja ponude, mjesto i način dostavljanja, uslovi plaćanja, rok isporuke, garancije i kriteriji za ocjenu nisu navedeni u dostupnom tekstu. Detalji su, prema izvornom tekstu, definisani tenderskom dokumentacijom.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo provjeriti da li može ponuditi tražene vrste školskog namještaja i ispuniti tehničke zahtjeve za klupe, stolice, katedru i ormare. Potrebno je uporediti tražene količine, dimenzije, materijale i rok isporuke sa vlastitim kapacitetima, ali ti zahtjevi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Ponuda se priprema i dostavlja na način propisan tenderskom dokumentacijom ugovornog organa. Dostavljeni podaci ne navode adresu za dostavljanje, oblik ponude, spisak obaveznih dokumenata niti kontakt osobu. Ove informacije treba provjeriti u originalnoj dokumentaciji javne nabavke.

Rizici i šta provjeriti

Najvažniji rizik je priprema ponude bez uvida u potpunu tendersku dokumentaciju. Prije predaje treba provjeriti tehničke specifikacije, količine, uslove prihvatljivosti, tražene dokaze, način dostavljanja, krajnje vrijeme i eventualne obrasce. Takođe treba potvrditi tretman PDV-a i sve ugovorne obaveze. Izabrani ponuđač, vrijednost ugovora i eventualni razlog poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "DUBOKI POTOK".

Šta se nabavlja?

Školske klupe i stolice, katedra, stolice za katedru i ormar za učionice.

Kolika je procijenjena vrijednost?

10.256,40 BAM. Nije navedeno da li vrijednost uključuje PDV.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?
  1. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Ko je izabran i kolika je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Namještaj i oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Tendersistem uz praćenje tendera nudi i tržišnu analitiku javnih nabavki u BiH: ko su naručioci, ko pobjeđuje na tenderima u vašoj oblasti, kolike su pobjedničke cijene i šta naručioci planiraju nabavljati u narednom periodu.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Materijal za održavanje čistoće za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“, Bihać

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" BIHAĆ

Podružnica „Elektrodistribucija“ Bihać objavila je otvoreni postupak za nabavku materijala za održavanje čistoće. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.200 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nisu navedeni izabrani ponuđač, vrijednost ugovora niti podaci o eventualnom poništenju.

2 dana
bihac07.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка опреме у кухињи Основне школе "Јован Дучић" у Шековићима

ОПШТИНА ШЕКОВИЋИ

Opština Šekovići objavila je otvoreni postupak za nabavku opreme u kuhinji Osnovne škole „Jovan Dučić“ u Šekovićima. Procijenjena vrijednost je 65.530 BAM, CPV oznaka 39000000, a rok je 8. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi i ostali detalji navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
08.09.2026.66K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Набавка средстава за одржавање хигијене за потребе ОДС "Електро Бијељина" а.д. Бијељина

ОПЕРАТЕР ДИСТРИБУТИВНОГ СИСТЕМА "ЕЛЕКТРО-БИЈЕЉИНА" А.Д. БИЈЕЉИНА

ODS „Elektro-Bijeljina“ objavio je konkurentski zahtjev za nabavku sredstava za održavanje higijene. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 35.000 BAM, a rok je 9. septembar 2026. Detaljni uslovi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
bijeljina09.09.2026.35K KM
Tender / Javna nabavkaNamještaj i oprema

Nabavka jednog montažnog industrijskog skladišta (šator)

DIREKCIJA ROBNIH REZERVI BPK-A GORAŽDE

Direkcija robnih rezervi BPK-a Goražde traži jedno montažno industrijsko skladište, odnosno šator. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 23.000 BAM, a rok je 10. septembar 2026. godine.

5 dana
federacija-bih10.09.2026.23K KM