Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal21 dana do roka

Tender za nabavku štampača — JP SARAJEVO D.O.O.

Nabavka štampača

JP SARAJEVO D.O.O.sarajevoRok: 21.09.2026.5K KM
Objavljeno 31.08.2026. u 16:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
30232100
Broj nabavke:
2758467

Ukratko: JP SARAJEVO D.O.O. je objavio Otvoreni postupak za Nabavka štampača. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-21. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JP SARAJEVO D.O.O. objavio je javnu nabavku pod nazivom „Nabavka štampača“. Postupak se provodi kao otvoreni postupak, a lokacija nabavke je Sarajevo. Predmet je razvrstan prema CPV oznaci 30232100. Na osnovu dostupnih podataka, riječ je o nabavci koja može biti relevantna za ponuđače iz oblasti kancelarijskog materijala, kao i za firme koje se bave isporukom štampača i prateće opreme.

Ko može aplicirati

Učešće je povezano s obaveznim uslovima iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dostavljeni izvorni tekst navodi da su dokazi za ispunjavanje tih uslova detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Dostupni podaci ne navode dodatne kriterije, tehničke specifikacije, zahtjeve u pogledu iskustva, finansijske sposobnosti niti druge posebne uslove. Zbog toga ponuđač prije pripreme ponude treba pregledati kompletnu tendersku dokumentaciju i provjeriti da li može dostaviti sve tražene dokaze. Na osnovu samog sažetka nije moguće zaključiti da je bilo koja firma sigurno kvalifikovana.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 4.500 BAM. U dostupnom tekstu nije navedeno da li je ovaj iznos sa uračunatim porezom na dodatu vrijednost ili bez njega. Rok za dostavljanje ponuda je 21. septembar 2026. godine.

Ključni poznati uslov odnosi se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su način dokazivanja i potrebna dokumentacija određeni tenderskom dokumentacijom. Podaci o roku važenja ponude, garancijama, načinu plaćanja, mjestu i roku isporuke, tehničkim karakteristikama i kriteriju za izbor nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Zainteresovana firma treba procijeniti može li ponuditi tražene štampače u okviru procijenjene vrijednosti i ispuniti zakonske uslove za učešće. Posebnu pažnju treba posvetiti tehničkoj specifikaciji, jer u dostupnom tekstu nisu navedeni modeli, količine, funkcije, rok isporuke ni zahtjevi za servis ili garanciju.

Kako aplicirati

Ponudu treba pripremiti prema uputama iz tenderske dokumentacije i dostaviti u roku koji ističe 21. septembra 2026. godine. Tačan način dostavljanja, format ponude, obavezni obrasci i mjesto predaje nisu navedeni u dostupnom tekstu. Ponuđač te informacije treba provjeriti u originalnoj dokumentaciji koju je objavio ugovorni organ.

Rizici i šta provjeriti

Prije predaje ponude treba provjeriti sve dokaze iz člana 45. Zakona, tehničke zahtjeve, način obračuna procijenjene vrijednosti i da li postoje dodatni uslovi. Također treba provjeriti da li se eventualna pitanja i pojašnjenja mogu dostaviti samo u određenom roku i putem propisanog kanala. Izabrani ponuđač, vrijednost ugovora i eventualni razlog poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je JP SARAJEVO D.O.O.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 4.500 BAM. Porezni tretman iznosa nije naveden u dostupnom tekstu.

Kada je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 21. septembar 2026. godine.

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni su uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Ko je izabran i koja je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Kancelarijski materijal.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Tendersistem uz praćenje tendera nudi i tržišnu analitiku javnih nabavki u BiH: ko su naručioci, ko pobjeđuje na tenderima u vašoj oblasti, kolike su pobjedničke cijene i šta naručioci planiraju nabavljati u narednom periodu.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Kancelarijski materijal

JU ZAVOD ZA MEDICINU RADA KANTONA SARAJEVO

JU Zavod za medicinu rada Kantona Sarajevo objavio je nabavku kancelarijskog materijala putem konkurentskog zahtjeva. Procijenjena vrijednost je 10.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda je 31. august 2026. Detaljni uslovi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka udžbenika za učenike od I do VIII razreda

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA ''HASAN KIKIĆ''

Javna ustanova Osnovna škola Hasan Kikić iz Sarajeva objavila je nabavku udžbenika za učenike od I do VIII razreda putem konkurentskog zahtjeva. Procijenjena vrijednost je 51.094 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i eventualnom poništenju nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.51K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

"Računarska oprema i ploter": LOT 1 – Računari, LOT 2 – Ploter

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Javno preduzeće Ceste Federacije BiH provodi otvoreni postupak za nabavku računarske opreme i plotera. Nabavka je podijeljena na LOT 1 – Računari i LOT 2 – Ploter. Procijenjena vrijednost iznosi 155.042,74 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Uslovi učešća i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
sarajevo03.09.2026.155K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Kompjuterska oprema i potrepštine

AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI

Akademija likovnih umjetnosti u Sarajevu provodi otvoreni postupak za nabavku kompjuterske opreme i potrepština. CPV oznaka je 30000000, procijenjena vrijednost 10.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda je 4. septembar 2026. Obavezni su uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
sarajevo04.09.2026.10K KM