Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika20 dana do roka

Tender za nadogradnju sistema zaštite — Tržnice pijace

Nabavka usluga nadogradnje postojećih Sistema tehničke zaštite i uvezivanje na postojeći software za nadzor

KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVOsarajevoRok: 25.09.2026.40K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 13:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
31625000
Broj nabavke:
2761176

Ukratko: KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabavka usluga nadogradnje postojećih Sistema tehničke zaštite i uvezivanje na postojeći software za nadzor. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO objavilo je javnu nabavku usluga pod nazivom „Nabavka usluga nadogradnje postojećih Sistema tehničke zaštite i uvezivanje na postojeći software za nadzor“. Nabavka se provodi u Sarajevu, putem otvorenog postupka.

Predmet obuhvata nadogradnju postojećih sistema tehničke zaštite i njihovo uvezivanje na postojeći softver za nadzor. Detaljan opis predmeta nabavke nalazi se u tenderskoj dokumentaciji. Za ponuđače koji rade u oblastima održavanja i servisa ili IT-a i softvera, ključna je provjera tehničkog opisa i svih pratećih zahtjeva u originalnoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U postupku mogu učestvovati ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dokazi kojima se ispunjavanje tih uslova potvrđuje definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

Na osnovu dostupnog teksta nije moguće utvrditi da li su propisani dodatni uslovi u pogledu tehničke sposobnosti, iskustva, kadrova, opreme ili drugih elemenata. Firma ne bi trebala zaključivati da ispunjava uslove samo na osnovu ovog sažetka, već treba pregledati kompletnu tendersku dokumentaciju.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 40.000 BAM. Rok je 25.09.2026. godine. Vrsta postupka je otvoreni postupak, a CPV oznaka nabavke je 31625000.

Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi za njihovo ispunjavanje detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji. Podaci o trajanju ugovora, kriteriju za izbor ponude, eventualnim lotovima, garancijama, načinu plaćanja i tehničkim specifikacijama nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Zainteresovana firma treba procijeniti može li ponuditi usluge koje obuhvataju nadogradnju postojećih sistema tehničke zaštite i povezivanje sa već postojećim softverom za nadzor. Posebnu pažnju treba posvetiti tome da li tenderska dokumentacija predviđa posebne tehničke ili dokazne zahtjeve.

Procijenjena vrijednost od 40.000 BAM predstavlja procjenu nabavke. Izabrani ponuđač i vrijednost zaključenog ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Za pripremu ponude potrebno je preuzeti i detaljno pregledati tendersku dokumentaciju ugovornog organa. Ponuda treba biti pripremljena u skladu sa zahtjevima iz te dokumentacije, uključujući dokaze za obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Način dostavljanja ponude, mjesto predaje, sadržaj obrazaca i drugi proceduralni detalji nisu navedeni u dostupnom tekstu. Mjerodavni su originalni poziv i kompletna tenderska dokumentacija.

Rizici i šta provjeriti

Prije pripreme ponude treba provjeriti tačan tehnički obuhvat nadogradnje, način uvezivanja sa postojećim softverom za nadzor i sve zahtjeve u vezi sa dokazima. Također treba potvrditi krajnji rok, jer je u dostupnim podacima naveden datum 25.09.2026.

Nije navedeno da li je postupak poništen, niti je naveden razlog poništenja. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora također nisu navedeni u dostupnom tekstu. Za konačnu provjeru svih uslova potrebno je koristiti originalnu dokumentaciju.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je KJKP "TRŽNICE PIJACE" D.O.O. SARAJEVO.

Koji je predmet nabavke?

Nabavljaju se usluge nadogradnje postojećih sistema tehničke zaštite i njihovog uvezivanja na postojeći softver za nadzor.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 40.000 BAM.

Koji je rok?

Rok je 25.09.2026. godine.

Gdje su navedeni dokazi za uslove učešća?

Dokazi su detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Firme u BiH koriste Tendersistem da ne propuste nijedan relevantan tender: platforma automatski prati nove objave, rokove i izmjene dokumentacije, a AI analiza tenderske dokumentacije izdvoji uslove i pripremi checklistu potrebnih dokumenata.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

2 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka produkata numeričkog mezomodela i met radara

AGENCIJA ZA PRUŽANJE USLUGA U ZRAČNOJ PLOVIDBI BOSNE I HERCEGOVINE

Agencija za pružanje usluga u zračnoj plovidbi BiH raspisala je otvoreni postupak za nabavku produkata numeričkog mezomodela i met radara. Procijenjena vrijednost iznosi 80.000 BAM, a rok za prijavu je 7. septembar 2026. godine.

2 dana
mostar07.09.2026.80K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

električna energija za 2027 godinu

FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE

Federalna uprava civilne zaštite provodi otvoreni postupak za nabavku električne energije za 2027. godinu. Procijenjena vrijednost je 60.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026.

2 dana
sarajevo07.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка угља и дрва за потребе ЈЗУ Дом здравља "Озрен" Петрово

ЈЗУ ДОМ ЗДРАВЉА "ОЗРЕН" ПЕТРОВО

JZU Dom zdravlja 'Ozren' Petrovо raspisao je tender za nabavku uglja i drva. Procijenjena vrijednost iznosi 30.500 BAM, a postupak je konkurentski zahtjev.

3 dana
08.09.2026.31K KM