Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za nabavku usluga najma građevinskih mašina — KJKP „RAD“

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Nabavka usluga najma građevinskih mašina za potrebe KJKP „RAD“

KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVOsarajevoRok: 10.08.2026.100K KM
Objavljeno 22.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2735980

Ukratko: KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "RAD"DOO SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabavka usluga najma građevinskih mašina za potrebe KJKP „RAD“. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Kantonalno javno komunalno preduzeće "RAD" DOO Sarajevo raspisalo je tender za nabavku usluga najma građevinskih mašina. Ovaj poziv je otvoren za sve zainteresovane ponuđače koji ispunjavaju uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 99.600 BAM. Rok za završetak usluga najma građevinskih mašina je 10.08.2026. godine. Ključni uslovi za učešće su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave iznajmljivanjem građevinskih mašina da prošire svoje poslovanje i ostvare saradnju sa javnim sektorom. Učešće u ovom postupku može donijeti stabilan izvor prihoda tokom trajanja ugovora.

Kako aplicirati

Ponuđači zainteresovani za učešće trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o postupku apliciranja. Detalji o načinu dostave ponuda su također navedeni u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju obratiti pažnju na sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi izbjegli eventualne rizike od diskvalifikacije. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokumente koji se traže za učešće.

Često postavljana pitanja

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Koji je rok za završetak usluga?

Rok za završetak usluga najma građevinskih mašina je 10.08.2026. godine.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, KJKP „RAD“ DOO Sarajevo.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 99.600 BAM.

Da li je izabrani ponuđač već poznat?

Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

1 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM