Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika21 dana do roka

Tender za usluge remonta elektromotora i pumpi — RUDNIK MRKOG UGLJA KAKANJ

Nabavka usluga remonta uređaja u Ex izvedbi – Usluge remonta elektromotora, ventilatora i muljnih pumpi

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJrepublika-srpskaRok: 21.09.2026.30K KM
Objavljeno 31.08.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
50000000
Broj nabavke:
2757960

Ukratko: RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ je objavio Otvoreni postupak za Nabavka usluga remonta uređaja u Ex izvedbi – Usluge remonta elektromotora, ventilatora i muljnih pumpi. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-21. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

RUDNIK MRKOG UGLJA "KAKANJ" D.O.O. KAKANJ raspisao je otvoreni postupak za nabavku usluga remonta uređaja u Ex izvedbi, uključujući elektromotore, ventilatore i muljne pumpe. Ova javna nabavka ima za cilj osigurati kvalitetne usluge remonta potrebne za održavanje i efikasnost rada rudnika.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost usluga remonta iznosi 30,000 BAM. Rok za završetak usluga je 21. septembar 2026. godine. Specifični uslovi i detalji o postupku su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave remontom elektromotora, ventilatora i pumpi da se uključe u proces rada sa RUDNIKOM MRKOG UGLJA KAKANJ. Uspješno apliciranje može otvoriti vrata za buduće projekte i saradnje.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o uslovima, potrebnoj dokumentaciji i postupku apliciranja. Dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici ugovornog organa.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na obavezne uslove za učešće te osigurati da ispunjavaju sve potrebne kriterije navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, preporučuje se provjeriti sve rokove i procedure kako bi se izbjegle eventualne greške prilikom apliciranja.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za apliciranje?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su obavezni uslovi za učešće? Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici RUDNIKA MRKOG UGLJA KAKANJ. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koja je procijenjena vrijednost ugovora? Procijenjena vrijednost iznosi 30,000 BAM.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

KZ-83/26-Nabavka instrumenata za analizu kvaliteta električne energije, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla

PODRUŽNICA "ELEKTRODISTRIBUCIJA" TUZLA

Podružnica „Elektrodistribucija“ Tuzla objavila je nabavku instrumenata za analizu kvaliteta električne energije. Postupak je konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost iznosi 24.300 BAM, a rok je 31. august 2026. Detalji su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
tuzla31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка пелета за потребе МУП-а Републике Српске

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske raspisalo je otvoreni postupak za nabavku peleta. Procijenjena vrijednost iznosi 701600 BAM, a rok za prijavu je 31.08.2026.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.702K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Набавка плина за потребе гријања и припрему топле воде за потребе ЈЗУ Болница „Свети Архиђакон Стефан 9.- јануар“ Требиње

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA BOLNICA TREBINJE

Javna zdravstvena ustanova Bolnica Trebinje provodi otvoreni postupak za nabavku plina za potrebe grijanja i pripremu tople vode. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 60.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi učešća i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji, dok izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

LOT-4 Gorivo STOLAC; LOT-5 Gorivo PROZOR-RAMA i LOT-7 Gorivo JABLANICA

VLADA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTON

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije objavila je tender za nabavku goriva za više lokacija. Postupak je otvoren, a procijenjena vrijednost iznosi 300.000 BAM.

1 dana
mostar01.09.2026.300K KM