Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaIT i softver20 dana do roka

Tender za sistematske preglede — MUP Kantona Sarajevo

Nabavka usluga -sistematski pregled državnih službenika i namještenika

MUP KANTONA SARAJEVOsarajevoRok: 22.09.2026.204K KM
Objavljeno 02.09.2026. u 16:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
85147000
Broj nabavke:
2759106

Ukratko: MUP KANTONA SARAJEVO je objavio Otvoreni postupak za Nabavka usluga -sistematski pregled državnih službenika i namještenika. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-22. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

MUP Kantona Sarajevo objavio je javnu nabavku usluga pod nazivom „Nabavka usluga - sistematski pregled državnih službenika i namještenika“. Ugovorni organ je MUP Kantona Sarajevo, a lokacija nabavke je Sarajevo.

Postupak se provodi kao otvoreni postupak. Predmet nabavke odnosi se na usluge sistematskog pregleda državnih službenika i namještenika. Dodijeljena CPV oznaka je 85147000. U dostupnim podacima nije navedena dodatna specifikacija obima, sadržaja ili načina realizacije usluge.

Ko može aplicirati

Budući da je navedena vrsta postupka otvoreni postupak, zainteresovani ponuđači treba da provjere zahtjeve objavljene u tenderskoj dokumentaciji. Iz dostupnog teksta nije moguće utvrditi da li su propisani posebni zahtjevi u vezi sa stručnim kadrom, registracijom, tehničkom opremljenošću, iskustvom ili drugim kapacitetima.

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama primjenjuju se u skladu sa pozivom, dok su dokazi za njihovo ispunjavanje detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji. Svi dodatni uslovi označeni su samo navodom „Prema TD“, pa njihov sadržaj nije naveden u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 204.200 BAM. U dostupnim podacima nije navedeno da li je ovaj iznos iskazan sa uključenim PDV-om ili bez njega, pa taj podatak treba provjeriti u tenderskoj dokumentaciji.

Rok za dostavljanje ponuda naveden je kao 22. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu. Također nisu navedeni period važenja ponude, trajanje ugovora, kriterij za izbor ponude, mjesto dostavljanja niti drugi proceduralni detalji.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo pribaviti i pažljivo pregledati kompletnu tendersku dokumentaciju. Posebnu pažnju treba obratiti na dokaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, kao i na sve uslove označene navodom „Prema TD“.

Na osnovu dostupnih podataka nije moguće zaključiti da li određeni ponuđač ispunjava uslove za učešće. Također nisu poznati zahtjevi u pogledu cijena pojedinačnih pregleda, organizacije pregleda, rokova izvršenja ili izvještavanja.

Kako aplicirati

Ponudu treba pripremiti prema uputama i obrascima iz tenderske dokumentacije MUP-a Kantona Sarajevo. Dostupni izvorni tekst nije priložen, a način preuzimanja dokumentacije, adresa za dostavljanje i format ponude nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Prije pripreme ponude treba provjeriti tačan rok i vrijeme dostavljanja, sve obrasce, tražene dokaze, kriterij za izbor, tehničke specifikacije i eventualne zahtjeve u vezi sa pružanjem sistematskih pregleda. Treba provjeriti i poreski tretman procijenjene vrijednosti od 204.200 BAM.

Izabrani ponuđač, vrijednost ugovora i eventualni razlog poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu. Za konačne informacije potrebno je koristiti originalnu objavu i tendersku dokumentaciju.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je MUP Kantona Sarajevo.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 204.200 BAM. U dostupnom tekstu nije navedeno da li je iznos sa PDV-om ili bez PDV-a.

Kada je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 22. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme dostavljanja nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji. Ostali podaci nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije naveden u dostupnom tekstu, kao ni vrijednost ugovora.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije IT i softver.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Za pripremu ponude Tendersistem objedinjuje sve na jednom mjestu: rokove, checklistu dokumentacije, AI analizu tenderske dokumentacije i dokumente firme — zato ga firme u BiH koriste kao centralni alat za javne nabavke.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaIT i softver

Sistematski pregled uposlenika srednje škole dr.fra Slavka Barbarića u Čitluku

SREDNJA ŠKOLA DR. FRA SLAVKA BARBARIĆA U ČITLUKU

Srednja škola dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku objavila je konkurentski zahtjev za sistematski pregled uposlenika. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 10.320 KM, a rok je 2. septembar 2026. godine. Izvorni tekst navodi da su detalji dati u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar02.09.2026.10K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Vršenje usluge pristupa internet mreži iz Informacionog sistema UIO

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH

Upravna tijela u Bosni i Hercegovini raspisuju tender za uslugu pristupa internet mreži. Procijenjena vrijednost je 21600 BAM, a postupak je otvoren.

1 dana
bih03.09.2026.22K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Uspostava GIS-a za potrebe Zavoda

KANTONALNI ZAVOD ZA URBANIZAM, PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITU KULTURNO-HISTORIJSKOG NASLJEĐA

Kantonalni zavod za urbanizam, prostorno planiranje i zaštitu kulturno-historijskog nasljeđa objavio je otvoreni postupak za uspostavu GIS-a u Travniku. CPV oznaka je 48000000, procijenjena vrijednost 85.470,09 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 3. septembar 2026. Uslovi za učešće zasnovani su na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
travnik03.09.2026.85K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Nabavka usluge web hostinga za portal bhrt.ba za potrebe BHRT-a

RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE

RADIOTELEVIZIJA BOSNE I HERCEGOVINE objavila je tender za nabavku usluge web hostinga za portal bhrt.ba. Procijenjena vrijednost je 12000 BAM, a rok za dostavu ponuda je 3. septembar 2026. godine.

1 dana
republika-srpska03.09.2026.12K KM