Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema11 dana do roka

Nabavka kombinovane četvorostatične kade — Opština Srebrenica

Набавка комбиноване четворостатичне каде

OПШТИНА СРЕБРЕНИЦАrepublika-srpskaRok: 17.09.2026.30K KM
Objavljeno 06.09.2026. u 16:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
33155000
Broj nabavke:
2761061

Ukratko: OПШТИНА СРЕБРЕНИЦА je objavio Konkurentski zahtjev za Набавка комбиноване четворостатичне каде. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-17. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Opština Srebrenica objavila je javnu nabavku pod nazivom „Nabavka kombinovane četvorostatične kade“. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, a lokacija nabavke je Republika Srpska. Za nabavku je naveden CPV broj 33155000. Prema dostupnim podacima, predmet poziva je nabavka jedne vrste opreme navedene u naslovu postupka, dok dodatni tehnički opis nije sadržan u dostupnom tekstu.

Za preduzeća koja prate javne nabavke, ovaj poziv može biti relevantan ako se bave opremom obuhvaćenom predmetom nabavke. Na osnovu samog naslova nije moguće utvrditi sve tehničke karakteristike, količine ili druge zahtjeve.

Ko može aplicirati

U dostupnom tekstu nisu navedeni uslovi za ponuđače, zahtjevi u pogledu registracije, dokazi o sposobnosti, reference, licence niti drugi kriterijumi za učešće. Zbog toga se ne može utvrditi ko ispunjava uslove za dostavljanje ponude. Zainteresovane firme treba da pregledaju tendersku dokumentaciju, jer je u izvornom tekstu navedeno samo „Navedeno u TD“.

Nije navedeno ni da li je predmet posebno namijenjen ponuđačima iz oblasti medicinske opreme. Takav zaključak ne može se izvesti samo na osnovu dostupnog naziva i CPV oznake.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 30.100 BAM. Rok za dostavljanje ponuda je 17. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu.

Nisu navedeni rok isporuke, mjesto isporuke, način plaćanja, kriterijum za izbor ponude, period važenja ponude, garancija, zahtjevi za tehničku usklađenost ni obavezni obrasci. Svi navedeni podaci moraju se provjeriti u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće prvo treba utvrditi da li može ponuditi predmet nabavke u skladu sa tehničkim zahtjevima. Procijenjena vrijednost od 30.100 BAM predstavlja vrijednost koju je ugovorni organ naveo za postupak, ali iz dostupnih podataka nije poznato da li uključuje porez na dodatu vrijednost.

Takođe nije poznato koliko ponuda će biti zaprimljeno, kako će se ponude ocjenjivati niti ko će biti izabran. Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Kako aplicirati

Ponuda se podnosi prema pravilima konkurentskog zahtjeva i uputama iz tenderske dokumentacije. Dostupni izvor ne sadrži način dostavljanja, adresu, obaveznu dokumentaciju ni zahtjeve za pakovanje ili označavanje ponude. Zainteresovani ponuđač treba preuzeti i pažljivo proučiti originalnu tendersku dokumentaciju Opštine Srebrenica, posebno dio označen kao „TD“.

Rizici i šta provjeriti

Prije pripreme ponude treba provjeriti potpuni naziv i tehničku specifikaciju predmeta, količinu, krajnji rok i mjesto isporuke, kriterijum izbora, uslove sposobnosti, tražene dokaze i način dostavljanja. Posebno treba potvrditi da li je rok 17. septembar 2026. krajnji rok za prijem ponuda i u koliko sati ističe.

Nije navedeno da li je postupak poništen niti postoji razlog poništenja. O tim informacijama treba se osloniti na eventualne kasnije objave ugovornog organa i originalnu dokumentaciju.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je Opština Srebrenica.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 30.100 BAM.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 17. septembar 2026. godine, dok vrijeme dostavljanja nije navedeno u dostupnom tekstu.

Ko može podnijeti ponudu?

Uslovi za ponuđače nisu navedeni u dostupnom tekstu. Potrebno je provjeriti tendersku dokumentaciju.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije naveden u dostupnom tekstu, kao ni vrijednost ugovora.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Tendersistem je platforma za javne nabavke u Bosni i Hercegovini: prati sve aktivne tendere s portala e-Nabavke, filtrira ih po CPV kodovima, djelatnosti i lokaciji firme, i svaki dan izdvaja one koji su relevantni baš za vaš profil.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka aparata za magnetoterapiju

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR TUZLA

Javna zdravstvena ustanova Univerzitetski klinički centar Tuzla objavila je otvoreni postupak za nabavku aparata za magnetoterapiju. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 9.400 BAM, a rok je 7. septembar 2026. godine. Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa portala e-nabavke. Uslovi učešća uključuju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
tuzla07.09.2026.9K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Mobilni ultrazvučni aparat sa tri sonde

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA DOM ZDRAVLJA GRAČANICA

Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Gračanica raspisala je tender za nabavku mobilnog ultrazvučnog aparata sa tri sonde. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 75.000 BAM, a otvoreni postupak omogućava različitim ponuđačima da se prijave. Detalji o uslovima i dokumentaciji dostupni su u tenderskoj dokumentaciji.

1 dana
republika-srpska07.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog i potrošnog materijala i medicinske plastike

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu sanitetskog i potrošnog materijala. Procijenjena vrijednost je 1.024.281,80 BAM, a rok za dostavu ponuda je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
brcko-distrikt08.09.2026.1.0M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka lijekova

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZAVOD ZA BOLESTI OVISNOSTI ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA, ZENICA

Javna zdravstvena ustanova Zavod za bolesti ovisnosti Zeničko-dobojskog kantona iz Zenice objavila je otvoreni postupak za nabavku lijekova. CPV oznaka je 33690000, procijenjena vrijednost 19.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
zenica08.09.2026.19K KM