Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaIT i softver20 dana do roka

Tender za održavanje CRM sistema — Autoceste FBiH

Održavanje i unapređenje konsolidovanog sistema komunikacije sa uključenim CRM-om i pozivnim centrom za podršku poslovnim procesima

JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTARmostarRok: 25.09.2026.250K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 13:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
48000000
Broj nabavke:
2760667

Ukratko: JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR je objavio Otvoreni postupak za Održavanje i unapređenje konsolidovanog sistema komunikacije sa uključenim CRM-om i pozivnim centrom za podršku poslovnim procesima. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR objavilo je javnu nabavku za održavanje i unapređenje konsolidovanog sistema komunikacije sa uključenim CRM-om i pozivnim centrom za podršku poslovnim procesima. Lokacija nabavke je Mostar, a postupak se provodi kao otvoreni postupak.

Predmet pripada oblasti informacionih tehnologija i softvera, uz CPV oznaku 48000000. Za ponuđače koji prate javne nabavke i IT i softver, najvažnije je da zahtjeve i način dokazivanja provjere u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U dostupnom tekstu nije navedena posebna lista prihvatljivih ponuđača niti dodatni uslovi koji se odnose na tehničku, profesionalnu ili finansijsku sposobnost. Poznato je da se za učešće primjenjuju obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Dokazi kojima se potvrđuje ispunjavanje tih uslova definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji. Zbog toga se iz dostupnog teksta ne može zaključiti da je određena firma kvalifikovana za učešće. Svaki potencijalni ponuđač treba samostalno provjeriti zahtjeve, obrasce i rokove u originalnoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 250.000 BAM. U dostupnim podacima nije navedeno da li je ovaj iznos sa uključenim porezom na dodanu vrijednost ili bez njega.

Rok je 25.09.2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu. Također nisu navedeni trajanje ugovora, kriterij za dodjelu ugovora, garancije, tehničke specifikacije, lotovi niti zahtjevi u vezi sa iskustvom i kadrovima.

Šta ovo znači za firmu

Predmet nabavke ukazuje na potrebu za održavanjem i unapređenjem sistema komunikacije koji uključuje CRM i pozivni centar, u funkciji podrške poslovnim procesima. Ipak, obim usluga, očekivani rezultati i konkretne tehničke obaveze nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Firma koja razmatra učešće treba prije odluke analizirati tendersku dokumentaciju, posebno opis predmeta nabavke, tehničke zahtjeve, način obračuna cijene i uslove za dokazivanje sposobnosti.

Kako aplicirati

Ponuda se priprema prema tenderskoj dokumentaciji ugovornog organa. Dostupni podaci potvrđuju da su dokazi za uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama detaljno definisani u toj dokumentaciji.

Način predaje ponude, mjesto predaje, traženi obrasci, rok i vrijeme dostavljanja nisu navedeni u dostupnom tekstu. Potencijalni ponuđači trebaju koristiti isključivo originalnu dokumentaciju i provjeriti eventualne izmjene ili dopune prije predaje ponude.

Rizici i šta provjeriti

Najveći rizik je oslanjanje samo na sažeti poziv bez uvida u tendersku dokumentaciju. Treba provjeriti dokaze iz člana 45, tehnički opis sistema, obaveze održavanja i unapređenja, zahtjeve za CRM i pozivni centar, rok važenja ponude, garancije, kriterij dodjele i tačno vrijeme predaje.

Izabrani ponuđač, vrijednost ugovora i eventualni razlog poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu. Za te informacije potrebno je pratiti originalnu objavu i naknadne odluke ugovornog organa.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je JAVNO PREDUZEĆE AUTOCESTE FBIH D.O.O. MOSTAR.

Kolika je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 250.000 BAM. Nije navedeno da li iznos uključuje PDV.

Koji je rok za ovu nabavku?

Navedeni rok je 25.09.2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su osnovni uslovi za učešće?

Primjenjuju se obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a potrebni dokazi definisani su u tenderskoj dokumentaciji.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije IT i softver.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Firme u BiH koriste Tendersistem da ne propuste nijedan relevantan tender: platforma automatski prati nove objave, rokove i izmjene dokumentacije, a AI analiza tenderske dokumentacije izdvoji uslove i pripremi checklistu potrebnih dokumenata.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaIT i softver

Usluge održavanja GIS-a za 2026

MINISTARSTVO GRAĐENJA I PROSTORNOG UREĐENJA HNK

MINISTARSTVO GRAĐENJA I PROSTORNOG UREĐENJA HNK objavilo je javnu nabavku usluga održavanja GIS-a za 2026. Postupak je konkurentski zahtjev, CPV oznaka je 72000000, procijenjena vrijednost 17.000 BAM, a rok 7. septembar 2026. Detalji tenderske dokumentacije, uslovi za ponuđače, izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

2 dana
mostar07.09.2026.17K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Nabavka usluga održavanja i dorada sistema za obračun električne energije (SOEE) i pratećih modula za potrebe JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo

JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO

JP Elektroprivreda BiH d.d. Sarajevo objavila je otvoreni postupak za usluge održavanja i dorada sistema za obračun električne energije (SOEE) i pratećih modula. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 290.000 BAM, a rok je 9. septembar 2026. godine.

4 dana
sarajevo09.09.2026.290K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Nabavka usluga implementacije i održavanja programskog paketa za prodaju i plasman (centralizovano softversko rješenje)

JAVNO PREDUZEĆE NACIONALNI PARK "UNA" DOO

Javno preduzeće Nacionalni park 'Una' DOO objavilo je tender za nabavku usluga implementacije i održavanja programskog paketa za prodaju i plasman. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 24.500 BAM, a rok za prijavu je 11. septembar 2026. godine.

6 dana
republika-srpska11.09.2026.25K KM
Tender / Javna nabavkaIT i softver

Закуп система за едукацију, подршку и унапређење квалитета медицинског кодирања у реалном времену

JZU UNIVERZITETSKA BOLNICA FOČA

JZU Univerzitetska bolnica Foča objavila je javnu nabavku putem konkurentskog zahtjeva za zakup sistema za edukaciju, podršku i unapređenje kvaliteta medicinskog kodiranja u realnom vremenu. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 36.000 BAM, a rok je 11. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu nisu navedeni uslovi za ponuđače, potrebna dokumentacija, izabrani ponuđač niti vrijednost ugovora.

6 dana
republika-srpska11.09.2026.36K KM