Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za pneumokokno cjepivo — ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIHmostarRok: 31.08.2026.3.6M KM
Objavljeno 18.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2738672

Ukratko: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH je objavio Otvoreni postupak za Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-31. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji Bosne i Hercegovine obuhvata razdoblje od 2026. do 2027. godine. Ovaj postupak je od izuzetnog značaja za javno zdravstvo, s obzirom na važnost vakcinacije u prevenciji bolesti.

Ko može aplicirati

Obvezni uvjeti za sudjelovanje definirani su u članku 45. Zakona o javnim nabavama. Detaljni dokazi i dodatni uslovi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove javne nabavke iznosi 3.597.876 BAM. Rok za završetak postupka je 31. avgust 2026. godine. Specifični uslovi i zahtjevi su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabava predstavlja priliku za kompanije koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinske opreme, posebno vakcina. Učešće u ovom postupku može donijeti značajne poslovne mogućnosti, s obzirom na obavezu imunizacije stanovništva.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o postupku apliciranja, uključujući potrebne dokaze i obrasce. Prijave se podnose u skladu sa uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve obavezne uvjete i dokumentaciju koja je potrebna za sudjelovanje. Također, važno je provjeriti sve rokove i specifične zahtjeve kako bi se izbjegle greške u prijavi.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu nije naveden u dostupnom tekstu.

Koji su obvezni uvjeti za sudjelovanje?

Obvezni uvjeti su definirani u članku 45. Zakona o javnim nabavama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti nabavke?

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.597.876 BAM.

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije naveden u dostupnom tekstu.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je putem ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

Istekao rok
republika-srpska01.09.2026.148K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

3 dana
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

3 dana
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

3 dana
bihac04.09.2026.113K KM