Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi21 dana do roka

Tender za proširenje puta trasa MZ Bašigovci — GRAD ŽIVINICE

Proširenje puta trasa MZ Bašigovci

GRAD ŽIVINICErepublika-srpskaRok: 25.09.2026.85K KM
Objavljeno 04.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2760686

Ukratko: GRAD ŽIVINICE je objavio Otvoreni postupak za Proširenje puta trasa MZ Bašigovci. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv za javnu nabavku odnosi se na proširenje puta trasa MZ Bašigovci, koji je objavljen od strane GRADA ŽIVINICE. Postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu dostaviti svoje ponude.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 85,470.08 BAM. Rok za završetak radova je 25. septembar 2026. godine. Ključni uslovi za učešće uključuju ispunjavanje obaveznih uslova iz tenderske dokumentacije.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme da se uključe u projekt koji će unaprijediti infrastrukturu u MZ Bašigovci. Učešće u ovakvim projektima može donijeti dodatne poslove i jačanje reputacije na tržištu.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju preuzeti tendersku dokumentaciju koja sadrži sve potrebne informacije o postupku apliciranja, uslovima i potrebnim dokumentima. Prijave se podnose u skladu s uputstvima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju pažljivo provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve zahtjeve. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su glavni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Ko je izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koja je procijenjena vrijednost projekta?

Procijenjena vrijednost iznosi 85,470.08 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna na zvaničnoj stranici GRADA ŽIVINICE.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

Istekao rok
bih04.09.2026.390K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Санација два клизишта на дијелу савског водоодбрамбеног насипа и санација цјевовода на устави "Моцељ" у поплавном подручју "Ивањско поље" Брод

JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"

Javna ustanova Vode Srpske raspisala je otvoreni postupak za sanaciju klizišta i cjevovoda u Ivaњskom polju. Procijenjena vrijednost je 215384.61 BAM.

Istekao rok
04.09.2026.215K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bih07.09.2026.39K KM