Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal20 dana do roka

Tender za računare i monitore — GRAD MOSTAR

Računari i monitori

GRAD MOSTARmostarRok: 25.09.2026.100K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 19:00 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
30213000
Broj nabavke:
2761077

Ukratko: GRAD MOSTAR je objavio Otvoreni postupak za Računari i monitori. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

GRAD MOSTAR objavio je javnu nabavku pod nazivom „Računari i monitori“. Predmet nabavke odnosi se na računare i monitore, a prema dostupnim podacima postupak je svrstan pod CPV oznaku 30213000. Lokacija nabavke je Mostar.

Postupak se provodi kao otvoreni postupak. Za firme koje prate javne nabavke i IT i softver, ovaj poziv može biti relevantan zbog predmeta nabavke, ali konačna procjena mogućnosti učešća zavisi od uslova iz tenderske dokumentacije.

Ko može aplicirati

U dostupnom izvornom tekstu navedeni su obavezni uslovi za sudjelovanje iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dokazi kojima se potvrđuje ispunjavanje tih uslova definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

Nije navedeno u dostupnom tekstu da li su propisani dodatni uslovi, tehničke specifikacije, zahtjevi u vezi s iskustvom, sposobnošću ponuđača ili druga posebna ograničenja. Zainteresovane firme zato trebaju pregledati originalnu tendersku dokumentaciju prije pripreme ponude.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 100.000 BAM. Rok za dostavljanje ponuda je 25. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg ponude moraju biti dostavljene nije navedeno u dostupnom tekstu.

Kao ključni uslov iz izvornog teksta navodi se primjena člana 45. Zakona o javnim nabavkama, uz dostavljanje dokaza definisanih u tenderskoj dokumentaciji. Tehničke karakteristike računara i monitora, količine, kriteriji za izbor ponude, garancijski zahtjevi i način dostavljanja ponude nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Firma koja razmatra učešće treba prvo provjeriti da li može dokazati ispunjavanje uslova iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Nakon toga potrebno je analizirati tendersku dokumentaciju i utvrditi tražene karakteristike opreme, dokumente i rokove.

Podaci o izabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu. Razlog poništenja nije naveden u dostupnom tekstu, a iz dostavljenih podataka ne proizlazi da je postupak poništen.

Kako aplicirati

Način pripreme i dostavljanja ponude treba provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji. Dostupni tekst ne navodi elektronski sistem, adresu za dostavljanje, format ponude, rok važenja ponude niti obavezne obrasce. Ponuda treba biti pripremljena u skladu sa svim zahtjevima iz dokumentacije.

Rizici i šta provjeriti

Prije donošenja odluke o učešću provjerite originalnu tendersku dokumentaciju, posebno dokaze za član 45. Zakona, tehničke specifikacije, količine, kriterije izbora, vrijeme dostavljanja i eventualna pitanja i pojašnjenja. Navedeni detalji nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je GRAD MOSTAR.

Koji je predmet nabavke?

Predmet nabavke su računari i monitori.

Kolika je procijenjena vrijednost?

Procijenjena vrijednost iznosi 100.000 BAM.

Koji je rok za dostavljanje ponuda?

Rok je 25. septembar 2026. godine. Vrijeme dostavljanja nije navedeno u dostupnom tekstu.

Ko je izabran i kolika je vrijednost ugovora?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Kancelarijski materijal.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Firme u BiH koriste Tendersistem da ne propuste nijedan relevantan tender: platforma automatski prati nove objave, rokove i izmjene dokumentacije, a AI analiza tenderske dokumentacije izdvoji uslove i pripremi checklistu potrebnih dokumenata.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka udžbenika za učenike od I do IV razreda za potrebe JU OŠ “Silvije Strahimir Kranjčević” Sarajevo

JU OŠ "SILVIJE STRAHIMIR KRANJČEVIĆ" SARAJEVO

JU OŠ „Silvije Strahimir Kranjčević“ Sarajevo objavila je javnu nabavku udžbenika za učenike od I do IV razreda. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, CPV oznaka je 22110000, procijenjena vrijednost 36.000 BAM, a rok je 8. septembar 2026. godine.

3 dana
sarajevo08.09.2026.36K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Набавка робе - Кожна галантерија

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. provodi otvoreni postupak za nabavku kožne galanterije. Procijenjena vrijednost je 57.500 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 10. septembar 2026. godine. Detaljni uslovi i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

5 dana
sarajevo10.09.2026.58K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka računara, monitora i printera

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS

Univerzitetski klinički centar Sarajevo objavio je otvoreni postupak za nabavku računara, monitora i printera. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 600.000 BAM, a rok je 11. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

6 dana
sarajevo11.09.2026.600K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka tonera i ostalog potrošnog materijala za kopir i faks aparate sa uslugama održavanja i servisiranja

RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

Razvojna banka Federacije Bosne i Hercegovine objavila je otvoreni postupak za nabavku tonera i drugog potrošnog materijala za kopir i faks aparate, uz usluge održavanja i servisiranja. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 35.000 KM, a rok je 11. septembar 2026. godine.

6 dana
sarajevo11.09.2026.35K KM