Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi21 dana do roka

Tender za Rekonstrukciju puta Novi Travnik - Travnik — GRAD NOVI TRAVNIK

Rekonstrukcija puta Novi Travnik - Travnik

GRAD NOVI TRAVNIKrepublika-srpskaRok: 24.09.2026.85K KM
Objavljeno 03.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2759972

Ukratko: GRAD NOVI TRAVNIK je objavio Otvoreni postupak za Rekonstrukcija puta Novi Travnik - Travnik. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-24. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Objavljen je tender za rekonstrukciju puta Novi Travnik - Travnik od strane GRAD NOVI TRAVNIK. Ovaj projekt ima za cilj poboljšanje infrastrukture i sigurnosti saobraćaja na ovom području.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obvezni uvjeti za sudjelovanje su definirani u članku 45. Zakona o javnim nabavama, a dokazi su detaljno navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 85.210 BAM. Rok za završetak radova je 24. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, ali su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme koje se bave rekonstrukcijom i održavanjem puteva. Učešće u ovom projektu može donijeti značajne prihode, kao i mogućnost sticanja dodatnog iskustva i referenci u radu sa javnim sektorom.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja je otvoren, a sve potrebne informacije i dokumentaciju moguće je pronaći u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu kako tačno aplicirati, stoga se preporučuje da zainteresovani ponuđači detaljno prouče dostupne materijale.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači trebaju provjeriti sve uvjete i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i eventualne penale za neispunjavanje obaveza. Rizici uključuju mogućnost neuspjeha u zadovoljenju svih uvjeta, što može rezultirati isključenjem iz postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 24. septembar 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 85.210 BAM. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, GRAD NOVI TRAVNIK. Ko može aplicirati za ovaj tender? Obvezni uvjeti za sudjelovanje su definirani u članku 45. Zakona o javnim nabavama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji. Da li je izabrani ponuđač već poznat? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM