Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo23 dana do roka

Tender za remontovan prenosnik za dizel hidrauličnu lokomotivu

Remontovan prenosnik za dizel hidrauličnu lokomotivu

RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆIrepublika-srpskaRok: 23.09.2026.120K KM
Objavljeno 31.08.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
34631000
Broj nabavke:
2758221

Ukratko: RUDNICI MRKOG UGLJA " BANOVIĆI " DD BANOVIĆI je objavio Otvoreni postupak za Remontovan prenosnik za dizel hidrauličnu lokomotivu. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-23. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Rudnici mrkog uglja "Banovići" DD Banovići objavili su otvoreni postupak javne nabavke za remontovan prenosnik za dizel hidrauličnu lokomotivu. Ovaj tender predstavlja važan korak u održavanju i unapređenju transportne infrastrukture unutar rudničkog sektora.

Ko može aplicirati

Učestvovati mogu svi zainteresovani ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 120000 BAM. Rok za završetak radova je 23. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi i detalji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender pruža priliku firmama koje se bave remontom i održavanjem opreme, posebno u sektoru transporta i rudarenja. Učešće u ovakvim projektima može značajno doprinijeti razvoju poslovanja i sticanju novih iskustava.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju u skladu sa uslovima iz tenderske dokumentacije i dostaviti je u predviđenom roku. Detalji o načinu apliciranja su takođe navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi izbjegli eventualne rizike prilikom apliciranja. Preporučuje se temeljito proučavanje svih zahtjeva i priprema potrebne dokumentacije.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 23. septembar 2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 120000 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija dostupna je kod ugovornog organa, Rudnici mrkog uglja "Banovići" DD Banovići.

Ko može aplicirati za ovaj tender?

Svi ponuđači koji ispunjavaju uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama mogu aplicirati.

Da li je izabrani ponuđač poznat?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Vozila i gorivo.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača

"CENTAR ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE I SELA"

Tender za nabavku korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača. Procijenjena vrijednost 24000 BAM, rok do 31.08.2026.

Istekao rok
bih31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Usluge osiguranja motornih vozila za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj

TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ

Termoelektrana Kakanj objavila je otvoreni postupak za usluge osiguranja motornih vozila, CPV 66514110. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 13.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi uključuju zahtjeve iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, registraciju za relevantnu profesionalnu djelatnost i iskustvo u realizaciji najmanje jednog ugovora, pri čemu je dostupni tekst uslova nepotpun.

Istekao rok
federacija-bih31.08.2026.13K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka teretnih vozila

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO raspisuje otvoreni postupak za nabavku teretnih vozila. Procijenjena vrijednost je 4.580.000 BAM, a rok za realizaciju je do 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.4.6M KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Gume za šumske zglobne traktore

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''СЈЕМЕЋ'' РОГАТИЦА

Šumsko gazdinstvo „Sјемећ“ Rogatica objavilo je otvoreni postupak za nabavku guma za šumske zglobne traktore. CPV oznaka je 34352000, procijenjena vrijednost 8.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 31. august 2026. godine. Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.8K KM