Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za nabavku potrošnog materijala za terapiju kiseonikom

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Tender broj: 01-8958-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za postojeće uređaje za terapiju visokim protokom kiseonika „HAMILTON – HF 90“ za potrebe Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKEbanja-lukaRok: 28.07.2026.32K KM
Objavljeno 17.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
33140000
Broj nabavke:
2738152

Ukratko: JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE je objavio Konkurentski zahtjev za Tender broj: 01-8958-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za postojeće uređaje za terapiju visokim protokom kiseonika „HAMILTON – HF 90“ za potrebe Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske. Rok za dostavu ponuda je 2026-07-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Tender broj: 01-8958-1/26 raspisan je od strane JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske za nabavku potrošnog materijala koji je potreban za postojeće uređaje za terapiju visokim protokom kiseonika, konkretno model "HAMILTON – HF 90". Ovaj tender predstavlja važan korak u unapređenju zdravstvene zaštite i pružanju kvalitetnije usluge pacijentima na Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje.

Ko može aplicirati

U postupku javne nabavke mogu učestvovati svi ponuđači koji ispunjavaju uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji. Ponuđači su dužni dostaviti dokaz o registraciji u odgovarajućem profesionalnom ili drugom registru u zemlji u kojoj su registrovani, čime dokazuju svoje pravo da obavljaju profesionalnu djelatnost koja je u vezi sa predmetom nabavke.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 32.010 BAM. Rok za završetak postupka javne nabavke je 28. juli 2026. godine. Detalji o izabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinskog potrošnog materijala. Uspješna realizacija ovog tendera može donijeti stabilan prihod i mogućnost dugoročne saradnje sa jednim od vodećih zdravstvenih institucija u Bosni i Hercegovini.

Kako aplicirati

Ponuđači mogu realizovati uvid i preuzimanje tenderske dokumentacije, kao i zahtjev za pojašnjenje i odgovor na pojašnjenje isključivo preko Portala javnih nabavki. Ovaj postupak je u skladu sa Uputstvom o uslovima i načinu objavljivanja obavještenja i dostavljanja izvještaja u postupcima javnih nabavki.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, preporučuje se da se redovno prate eventualne izmjene ili dopune u vezi sa tenderom.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 28. juli 2026. godine. Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju? Tenderska dokumentacija može se preuzeti isključivo preko Portala javnih nabavki. Koji su uslovi za učešće u tenderu? Uslovi za učešće su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, uključujući dokaz o registraciji u odgovarajućem registru. Ko je izabrani ponuđač? Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu. Da li je vrijednost ugovora poznata? Vrijednost ugovora nije navedena u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM