Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za servisiranje medicinske opreme — UKC Republike Srpske

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Tender broj: 01-9915-4/26 radi nabavke usluge servisiranja medicinske opreme proizvođača „SCHILLER“ za potrebe UKC RS

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKEbanja-lukaRok: 12.08.2026.150K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 16:22 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
50400000
Broj nabavke:
2738970

Ukratko: JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE je objavio Otvoreni postupak za Tender broj: 01-9915-4/26 radi nabavke usluge servisiranja medicinske opreme proizvođača „SCHILLER“ za potrebe UKC RS. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-12. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Tender broj: 01-9915-4/26 odnosi se na nabavku usluga servisiranja medicinske opreme proizvođača „SCHILLER“ za potrebe JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske (UKC RS). Ovaj otvoreni postupak javne nabavke ima za cilj osigurati kvalitetno održavanje medicinske opreme koja je ključna za pružanje zdravstvenih usluga.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 150.000 BAM. Rok za dostavu ponuda je 12.08.2026. godine do 9 časova. Ponude se moraju dostaviti u posebno zapečaćenoj koverti, sa jasno naznačenim podacima o ponuđaču i predmetu nabavke.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave servisiranjem medicinske opreme, posebno onih koje imaju iskustva s opremom proizvođača „SCHILLER“. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i jačanje odnosa s javnim zdravstvenim institucijama.

Kako aplicirati

Ponude se mogu predati lično na protokol UKC RS ili poslati poštom preporučeno. Na koverti je potrebno naznačiti naziv i adresu ugovornog organa, naziv i adresu ponuđača, broj nabavke, naziv predmeta nabavke, te oznaku "NE OTVARAJ - OTVARA KOMISIJA". Neblagovremene i nepotpune ponude neće biti razmatrane.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju obratiti pažnju na sve uslove navedene u tenderu, kao i na pravila o dostavi ponuda. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokumente i osigurati da su ponude potpune i blagovremene kako bi se izbjegli rizici od odbijanja.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za dostavu ponuda?

Rok za dostavu ponuda je 12.08.2026. godine do 9 časova.

Gdje se ponude mogu predati?

Ponude se mogu predati lično na protokol UKC RS ili poslati poštom preporučeno.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 150.000 BAM.

Koji su ključni uslovi za učešće?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Набавка тестова и потрошног материјала за трансмисивне болести

ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU REPUBLIKE SRPSKE

Zavod za transfuzijsku medicinu Republike Srpske objavio je otvoreni postupak za nabavku testova i potrošnog materijala za transmisivne bolesti. Procijenjena vrijednost je 398.723 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 4. septembar 2026.

Istekao rok
banja-luka04.09.2026.399K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

LABORATORIJSKI REAGENSI ZA BIOKEMIJSKI ANALIZATOR

DOM ZDRAVLJA ČAPLJINA

Dom zdravlja Čapljina objavio je otvoreni postupak za nabavku laboratorijskih reagenasa za biokemijski analizator. Procijenjena vrijednost je 75.000 BAM, a rok 4. septembar 2026. godine. U dostupnom tekstu navedeni su obavezni uslovi iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
04.09.2026.75K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

NABAVKA AUTOKLAVA

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA OPĆA BOLNICA U SANSKOM MOSTU

Javna zdravstvena ustanova Opća bolnica u Sanskom Mostu objavila je otvoreni postupak za nabavku autoklava. Procijenjena vrijednost iznosi 113.000 BAM, CPV oznaka je 33191110, a rok je 4. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće vezani su za član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi navedeni u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
bihac04.09.2026.113K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Dijagnostički testovi za rano otkrivanje sepse

JAVNA USTANOVA OPĆA BOLNICA "PRIM. DR ABDULAH NAKAŠ"

Javna ustanova Opća bolnica "Prim. dr Abdullah Nakaš" objavila je tender za dijagnostičke testove za rano otkrivanje sepse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 7000 BAM, a rok za prijavu je 4. septembar 2026. godine.

Istekao rok
tuzla04.09.2026.7K KM