Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge24 dana do roka

Tender za usluge oglašavanja Operatora za OIEiEK

Usluge oglašavanja Operatora za OIEiEK LOT 1 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK u printanim medijima; LOT 2 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK na web portalima; LOT 3 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK na radio i televiziji.

OPERATOR ZA OBNOVLJIVE IZVORE ENERGIJE I EFIKASNU KOGENERACIJUrepublika-srpskaRok: 25.09.2026.520K KM
Objavljeno 01.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
79341000
Broj nabavke:
2758611

Ukratko: OPERATOR ZA OBNOVLJIVE IZVORE ENERGIJE I EFIKASNU KOGENERACIJU je objavio Otvoreni postupak za Usluge oglašavanja Operatora za OIEiEK LOT 1 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK u printanim medijima; LOT 2 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK na web portalima; LOT 3 – Oglašavanje Operatora za OIEiEK na radio i televiziji.. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-25. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj poziv za javnu nabavku odnosi se na usluge oglašavanja koje će pružiti OPERATOR ZA OBNOVLJIVE IZVORE ENERGIJE I EFIKASNU KOGENERACIJU. Nabavka se sastoji od tri lota: LOT 1 obuhvata oglašavanje u printanim medijima, LOT 2 se odnosi na oglašavanje na web portalima, dok LOT 3 uključuje oglašavanje na radiju i televiziji.

Ko može aplicirati

Učešće u ovom postupku je otvoreno za sve zainteresovane ponuđače koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi i uslovi su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ove javne nabavke iznosi 520000 BAM. Rok za završetak usluga je 25. septembar 2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu, te se preporučuje pregled tenderske dokumentacije za dodatne informacije.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave oglašavanjem da se uključe u projekte vezane za obnovljive izvore energije i efikasnu kogeneraciju. Učešće u ovom postupku može donijeti nove poslovne mogućnosti i doprinijeti razvoju sektora obnovljivih izvora energije u Republici Srpskoj.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o postupku apliciranja. Detalji o načinu prijave, potrebnoj dokumentaciji i rokovima su navedeni u toj dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja postupka.

Često postavljana pitanja

Koji su lotovi uključeni u ovu nabavku?

U nabavci su uključena tri lota: LOT 1 za printane medije, LOT 2 za web portale i LOT 3 za radio i televiziju.

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je OPERATOR ZA OBNOVLJIVE IZVORE ENERGIJE I EFIKASNU KOGENERACIJU.

Kada je rok za završetak usluga?

Rok za završetak usluga je 25. septembar 2026. godine.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna zainteresovanim ponuđačima i sadrži sve potrebne informacije o postupku.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Konsultantske usluge.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom, održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcije objekata uz saobraćajnicu na području Općine Novo Sarajevo

OPĆINA NOVO SARAJEVO

Općina Novo Sarajevo objavila je otvoreni postupak za usluge nadzora nad izgradnjom, sanacijom i održavanjem cesta, pješačkih staza i rekonstrukcijom objekata uz saobraćajnicu. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 59.829,06 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Uslovi učešća iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama i dokazi detaljno su određeni tenderskom dokumentacijom.

2 dana
sarajevo03.09.2026.60K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Nabavka usluge revizije finansijskih izještaja za poslovnu 2026. godinu za potrebe J.P. "RAD" doo Lukavac

JAVNO PREDUZEĆE ZA KOMUNALNE I ZANATSKE USLUGE "RAD" LUKAVAC

Javno preduzeće „RAD“ Lukavac objavilo je nabavku usluge revizije finansijskih izvještaja za poslovnu 2026. godinu. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, procijenjena vrijednost nabavke iznosi 8.000 BAM, a rok je 4. septembar 2026. godine.

3 dana
04.09.2026.8K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Набавка услуга штампања Службеног гласника за потребе Скупштине Брчко дистрикта БиХ

BRČKO DISTRIKT BIH

BRČKO DISTRIKT BIH objavio je otvoreni postupak za nabavku usluga štampanja Službenog glasnika za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiH. CPV oznaka je 79810000, procijenjena vrijednost 120.000 BAM, a navedeni rok 8. septembar 2026. Uslovi za učešće odnose se na član 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi definisani u tenderskoj dokumentaciji.

7 dana
brcko-distrikt08.09.2026.120K KM
Tender / Javna nabavkaKonsultantske usluge

Usluge prijevoda akata sa Njemačkog jezika Slovenskog ,Francuskog , Engleskog za 2026/27.godinu

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA SBK/KSB

Ova javna nabavka se odnosi na usluge prijevoda akata sa njemačkog jezika na slovenski, francuski i engleski. Ugovorni organ je Ministarstvo unutrašnjih poslova SBK/KSB.

8 dana
republika-srpska09.09.2026.20K KM