Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo16 dana do roka

Tender za usluge ručnog pranja vozila — UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH

Vršenje usluga ručnog pranja motornih vozila Regionalnog centra Sarajevo i Mostar

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIHbihRok: 16.09.2026.40K KM
Objavljeno 31.08.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
50000000
Broj nabavke:
2757944

Ukratko: UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH je objavio Konkurentski zahtjev za Vršenje usluga ručnog pranja motornih vozila Regionalnog centra Sarajevo i Mostar. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-16. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

UPRAVA ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH objavila je javnu nabavku za vršenje usluga ručnog pranja motornih vozila. Ovaj tender se odnosi na pružanje usluga za Regionalni centar Sarajevo i Mostar.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 40.000 BAM. Rok za završetak usluga je 16.09.2026. godine.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave uslugama pranja vozila da se uključe u javne nabavke i potencijalno osiguraju dugoročni ugovor sa UPRAVOM ZA INDIREKTNO OPOREZIVANJE BIH. Uspješna realizacija ovog projekta može otvoriti vrata za daljnje poslove u javnom sektoru.

Kako aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, firme trebaju provjeriti svoje kapacitete za izvršenje usluga u skladu sa zahtjevima tendera. Također, važno je analizirati konkurenciju i pripremiti kvalitetnu ponudu koja će zadovoljiti kriterije ugovornog organa.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za apliciranje?

Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji su ključni uslovi za apliciranje? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Koji je iznos ugovora? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Ko je izabrani ponuđač? Nije navedeno u dostupnom tekstu. Zašto je tender poništen? Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Vozila i gorivo.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača

"CENTAR ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE I SELA"

Tender za nabavku korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača. Procijenjena vrijednost 24000 BAM, rok do 31.08.2026.

Istekao rok
bih31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Usluge osiguranja motornih vozila za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj

TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ

Termoelektrana Kakanj objavila je otvoreni postupak za usluge osiguranja motornih vozila, CPV 66514110. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 13.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi uključuju zahtjeve iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, registraciju za relevantnu profesionalnu djelatnost i iskustvo u realizaciji najmanje jednog ugovora, pri čemu je dostupni tekst uslova nepotpun.

Istekao rok
federacija-bih31.08.2026.13K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka teretnih vozila

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO raspisuje otvoreni postupak za nabavku teretnih vozila. Procijenjena vrijednost je 4.580.000 BAM, a rok za realizaciju je do 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.4.6M KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Gume za šumske zglobne traktore

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''СЈЕМЕЋ'' РОГАТИЦА

Šumsko gazdinstvo „Sјемећ“ Rogatica objavilo je otvoreni postupak za nabavku guma za šumske zglobne traktore. CPV oznaka je 34352000, procijenjena vrijednost 8.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 31. august 2026. godine. Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.8K KM