Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal22 dana do roka

Nabavka računara za ZP „ELEKTRO DOBOJ“ A.D. DOBOJ

Набавка рачунара

ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJdobojRok: 28.09.2026.50K KM
Objavljeno 06.09.2026. u 19:00 4 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
30200000
Broj nabavke:
2761000

Ukratko: ZP "ELEKTRO DOBOJ" A.D. DOBOJ je objavio Otvoreni postupak za Набавка рачунара. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-28. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

ZP „ELEKTRO DOBOJ“ A.D. DOBOJ objavio je javnu nabavku pod nazivom „Набавка рачунара“. Postupak se provodi kao otvoreni postupak, a mjesto nabavke je Doboj. Predmet je razvrstan pod CPV oznaku 30200000. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 50.000 KM.

Za ponuđače koji prate javne nabavke i IT i softver, najvažnije je da se rok i svi uslovi provjere u izvornoj tenderskoj dokumentaciji.

Ko može aplicirati

U postupku mogu učestvovati ponuđači koji ispune obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Dokazi za ispunjavanje tih uslova definisani su detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

Takođe je potrebna registracija u profesionalnim ili registrima nadležnog organa zemlje, radi dokazivanja prava obavljanja djelatnosti. Način i obim dokazivanja ovog uslova navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke je 50.000 KM, dok je krajnji rok 28. septembar 2026. godine. Vrijeme do kojeg se ponude mogu predati nije navedeno u dostupnom tekstu, pa ga treba provjeriti u originalnoj dokumentaciji.

U pogledu člana 47. Zakona o javnim nabavkama, ponuda će biti odbačena ako ponuđač ne ispuni propisane minimalne kriterije. Poslovni prihod ponuđača u 2025. godini ne smije biti manji od 50.000 KM. Ponuđač takođe mora ispunjavati svoje finansijske obaveze prema poslovnim partnerima i povjeriocima. Dokazi i detalji za ove kriterije navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Zainteresovana firma treba provjeriti da li se bavi djelatnošću za koju ima odgovarajuću registraciju, da li ispunjava uslove iz člana 45. i da li njen poslovni prihod za 2025. godinu dostiže najmanje 50.000 KM. Potrebno je provjeriti i ispunjavanje finansijskih obaveza prema poslovnim partnerima i povjeriocima. Ispunjenost ovih uslova ne može se potvrditi bez uvida u dokumentaciju ponuđača i zahtjeve iz tenderske dokumentacije.

Kako aplicirati

Tenderska dokumentacija preuzima se isključivo sa zvaničnog portala za javne nabavke u BiH. Dostupna je u elektronskoj formi i bez plaćanja naknade. Ponuđač treba preuzeti dokumentaciju, proučiti sve obrasce i dokaze, te ponudu pripremiti i dostaviti na način i u roku propisanim tom dokumentacijom.

Rizici i šta provjeriti

Treba provjeriti tačan rok i vrijeme za dostavljanje ponude, jer vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu. Posebnu pažnju treba posvetiti dokazima iz člana 45, registraciji za obavljanje djelatnosti, prihodu ostvarenome u 2025. godini i dokazivanju izmirivanja finansijskih obaveza. Tehničke specifikacije računara, tražena količina, kriterij za izbor ponude, eventualni lotovi i ostali detalji nisu navedeni u dostupnom tekstu i moraju se provjeriti u originalnoj tenderskoj dokumentaciji.

Izabrani ponuđač, vrijednost ugovora i eventualni razlog poništenja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Često postavljana pitanja

Ko je ugovorni organ?

Ugovorni organ je ZP „ELEKTRO DOBOJ“ A.D. DOBOJ.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost iznosi 50.000 KM.

Kada je rok za ovaj postupak?

Rok je 28. septembar 2026. godine. Tačno vrijeme nije navedeno u dostupnom tekstu.

Gdje se preuzima tenderska dokumentacija?

Dokumentacija se preuzima isključivo sa zvaničnog portala za javne nabavke u BiH, elektronski i bez naknade.

Da li je poznat izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač i vrijednost ugovora nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Povezano

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Kancelarijski materijal.

Saznajte više

Kako Tendersistem pomaže

Firme u BiH koriste Tendersistem da ne propuste nijedan relevantan tender: platforma automatski prati nove objave, rokove i izmjene dokumentacije, a AI analiza tenderske dokumentacije izdvoji uslove i pripremi checklistu potrebnih dokumenata.

Isprobajte Tendersistem — praćenje tendera za vašu firmu

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka udžbenika za učenike od I do IV razreda za potrebe JU OŠ “Silvije Strahimir Kranjčević” Sarajevo

JU OŠ "SILVIJE STRAHIMIR KRANJČEVIĆ" SARAJEVO

JU OŠ „Silvije Strahimir Kranjčević“ Sarajevo objavila je javnu nabavku udžbenika za učenike od I do IV razreda. Postupak se provodi kao konkurentski zahtjev, CPV oznaka je 22110000, procijenjena vrijednost 36.000 BAM, a rok je 8. septembar 2026. godine.

2 dana
sarajevo08.09.2026.36K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Набавка робе - Кожна галантерија

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D.

JP ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SREDSTVA A.D. provodi otvoreni postupak za nabavku kožne galanterije. Procijenjena vrijednost je 57.500 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 10. septembar 2026. godine. Detaljni uslovi i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

4 dana
sarajevo10.09.2026.58K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka računara, monitora i printera

UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR SARAJEVO - UKCS

Univerzitetski klinički centar Sarajevo objavio je otvoreni postupak za nabavku računara, monitora i printera. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 600.000 BAM, a rok je 11. septembar 2026. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani tenderskom dokumentacijom.

5 dana
sarajevo11.09.2026.600K KM
Tender / Javna nabavkaKancelarijski materijal

Nabavka tonera i ostalog potrošnog materijala za kopir i faks aparate sa uslugama održavanja i servisiranja

RAZVOJNA BANKA FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

Razvojna banka Federacije Bosne i Hercegovine objavila je otvoreni postupak za nabavku tonera i drugog potrošnog materijala za kopir i faks aparate, uz usluge održavanja i servisiranja. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 35.000 KM, a rok je 11. septembar 2026. godine.

5 dana
sarajevo11.09.2026.35K KM