Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za nabavku ketridža za biohemijski analizator

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

01-10408-1/26 radi nabavke ketridža kompatibilnih sa postojećim biohemijskim analizatorom za intraoperativnu detekciju PTH hormona za potrebe Službe za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKEbanja-lukaRok: 29.07.2026.46K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
33140000
Broj nabavke:
2737593

Ukratko: JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE je objavio Konkurentski zahtjev za 01-10408-1/26 radi nabavke ketridža kompatibilnih sa postojećim biohemijskim analizatorom za intraoperativnu detekciju PTH hormona za potrebe Službe za MFH. Rok za dostavu ponuda je 2026-07-29. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE objavio je javnu nabavku pod brojem 01-10408-1/26 za nabavku ketridža koji su kompatibilni sa postojećim biohemijskim analizatorom. Ovi ketridži su namijenjeni za intraoperativnu detekciju PTH hormona, što je ključno za medicinske procedure koje zahtijevaju precizno mjerenje ovog hormona tokom operacija.

Ko može aplicirati

Za učešće u ovom postupku javne nabavke, ponuđači moraju dostaviti dokaz o registraciji u odgovarajućem profesionalnom ili drugom registru u zemlji u kojoj su registrovani. Ovaj dokument potvrđuje pravo ponuđača da obavlja profesionalnu djelatnost koja je u vezi sa predmetom nabavke.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 46200 BAM. Rok za prijavu na tender je 29.07.2026. godine. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko je izabrani ponuđač, niti je navedena vrijednost ugovora.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave proizvodnjom ili distribucijom medicinske opreme, posebno ketridža za biohemijske analizatore. Učešće u ovom postupku može omogućiti firmama da prošire svoje poslovanje i uspostave saradnju sa značajnim zdravstvenim institucijama.

Kako aplicirati

Ponuđači mogu pristupiti tenderskoj dokumentaciji, kao i zahtjevima za pojašnjenje, isključivo preko Portala javnih nabavki. Ovaj postupak je u skladu sa Uputstvom o uslovima i načinu objavljivanja obavještenja i dostavljanja izvještaja o postupcima javnih nabavki, objavljenim u „Službenom glasniku BiH“ broj: 80/22.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u tenderskoj dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve potrebne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene na Portalu javnih nabavki.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 29.07.2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 46200 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija može se preuzeti isključivo preko Portala javnih nabavki.

Da li je poznato ko je izabrani ponuđač?

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koji su ključni uslovi za apliciranje?

Ponuđači moraju dostaviti dokaz o registraciji u odgovarajućem profesionalnom registru.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM