Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za rekonstrukciju sistema grijanja — GRAD BIJELJINA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Реконструкција система гријања у Пољопривредној и Медицинској школи, шифра ДД-10/26

GRAD BIJELJINAbijeljinaRok: 14.08.2026.171K KM
Objavljeno 20.07.2026. u 13:03 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45331000
Broj nabavke:
2738645

Ukratko: GRAD BIJELJINA je objavio Otvoreni postupak za Реконструкција система гријања у Пољопривредној и Медицинској школи, шифра ДД-10/26. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-14. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka se odnosi na rekonstrukciju sistema grijanja u Poљoprivrednoj i Medicinskoj školi u Bijeljini. Ugovorni organ za ovu nabavku je GRAD BIJELJINA, a postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu dostaviti svoje ponude.

Ko može aplicirati

Prema dostupnim informacijama, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detaljni dokazi su navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Međutim, specifični uslovi za kvalifikaciju ponuđača nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 170940.17 BAM. Rok za završetak radova je 14.08.2026. godine. Ostali ključni uslovi i detalji nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga je preporučljivo proučiti tendersku dokumentaciju za sve relevantne informacije.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za građevinske firme koje se bave rekonstrukcijom i održavanjem sistema grijanja. Učešće u ovom projektu može donijeti dodatne reference i iskustvo, što može biti korisno za buduće tendere.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o načinu apliciranja. Detalji o postupku prijave nisu navedeni u dostupnom tekstu, stoga je važno obratiti se ugovornom organu ili preuzeti dokumentaciju za tačne upute.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve uslove iz tenderske dokumentacije kako bi osigurali da ispunjavaju sve kriterije. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i sve eventualne izmjene koje mogu nastati tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 14.08.2026. godine.

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija može se preuzeti od ugovornog organa, GRAD BIJELJINA.

Ko je izabrani ponuđač?

Izabrani ponuđač nije navedeno u dostupnom tekstu.

Koja je procijenjena vrijednost projekta?

Procijenjena vrijednost projekta iznosi 170940.17 BAM.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

Istekao rok
bih04.09.2026.390K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Санација два клизишта на дијелу савског водоодбрамбеног насипа и санација цјевовода на устави "Моцељ" у поплавном подручју "Ивањско поље" Брод

JAVNA USTANOVA "VODE SRPSKE"

Javna ustanova Vode Srpske raspisala je otvoreni postupak za sanaciju klizišta i cjevovoda u Ivaњskom polju. Procijenjena vrijednost je 215384.61 BAM.

Istekao rok
04.09.2026.215K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

3 dana
bih07.09.2026.39K KM