Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetikaRok istekao

Tender za tehnički prijem radova na M-18 — JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE"

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

„Технички пријем изведених радова на пројекту: Измјештање магистралног пута М-18 у зони међудржавног моста Рача“, референца 064/26

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKAbanja-lukaRok: 10.08.2026.6K KM
Objavljeno 21.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
71311100
Broj nabavke:
2738910

Ukratko: JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA je objavio Otvoreni postupak za „Технички пријем изведених радова на пројекту: Измјештање магистралног пута М-18 у зони међудржавног моста Рача“, референца 064/26. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj javni poziv se odnosi na tehnički prijem izvedenih radova na projektu izmještanja magistalnog puta M-18 u zoni međudržavnog mosta Rča. Ugovorni organ je JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi su detaljno navedeni u tenderskoj dokumentaciji. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 6000 BAM. Rok za završetak radova je 10.08.2026. godine. Ostali ključni uslovi nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za firme koje se bave građevinskim radovima i projektovanjem. Učešće u ovom projektu može donijeti dodatne reference i iskustvo u radu na sličnim projektima.

Kako aplicirati

Postupak je otvoren, što znači da sve zainteresovane strane mogu podnijeti svoje ponude. Detalji o načinu apliciranja su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna kod ugovornog organa.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, firme bi trebale provjeriti sve uslove navedene u tenderskoj dokumentaciji i osigurati da ispunjavaju sve obavezne kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom trajanja tendera.

Često postavljana pitanja

Koji su obavezni uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tenderskoj dokumentaciji.

Kada je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 10.08.2026. godine.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 6000 BAM.

Gdje mogu naći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE".

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaEnergetika

ИЗГРАДЊА И ДОГРАДЊА ЈАВНЕ РАСВЈЕТЕ У МЗ НА ПОДРУЧЈУ ГРАДА ТЕСЛИЋА (4 ЛОТА)

OPŠTINA TESLIĆ

Ovaj članak pruža pregled javne nabavke za izgradnju javne rasvjete u Tesliću, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
04.09.2026.334K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabava loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027

JAVNA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ZDRAVSTVENI CENTAR BRČKO" BRČKO DISTRIKT BIH

Javna zdravstvena ustanova "Zdravstveni centar Brčko" raspisala je otvoreni postupak za nabavu loživog ulja za grejnu sezonu 2026/2027. Procijenjena vrijednost je 739800 BAM.

Istekao rok
brcko-distrikt04.09.2026.740K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Mjerni transformatori s pripadajućom opremom

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR

JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE raspisuje tender za mjerni transformatori s pripadajućom opremom. Procijenjena vrijednost je 596982.76 BAM.

Istekao rok
republika-srpska04.09.2026.597K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Nabavka peleta A1 - prve klase

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA "ZAIM KOLAR" DEJČIĆI

Javna ustanova Osnovna škola „Zaim Kolar“ Dejčići objavila je konkurentski zahtjev za nabavku peleta A1 prve klase. Procijenjena vrijednost je 22.188,03 BAM, CPV oznaka 09111400, a rok je 7. septembar 2026. Podaci o izabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora i tehničkim detaljima nisu navedeni u dostupnom tekstu.

3 dana
sarajevo07.09.2026.22K KM