Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivoRok istekao

Tender za nabavku rezervnih dijelova za vozila — ŠUMSKO GAZDINSTVO ''PANOS'' VIŠEGRAD

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Набавка резервних дијелова за путничка и теренска возила

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПАНОС'' ВИШЕГРАДrepublika-srpskaRok: 11.08.2026.5K KM
Objavljeno 17.07.2026. u 13:04 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
34330000
Broj nabavke:
2738380

Ukratko: ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''ПАНОС'' ВИШЕГРАД je objavio Otvoreni postupak za Набавка резервних дијелова за путничка и теренска возила. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-11. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka odnosi se na nabavku rezervnih dijelova za putnička i terenska vozila, koju provodi ŠUMSKO GAZDINSTVO ''PANOS'' VIŠEGRAD. Postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu učestvovati.

Ko može aplicirati

Obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detaljni dokazi su navedeni u tenderu. Nije navedeno u dostupnom tekstu ko tačno može aplicirati, pa se preporučuje da se konsultuje tender dokumentacija za dodatne informacije.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 4700 BAM. Rok za završetak postupka je 11.08.2026. godine. Nije navedeno u dostupnom tekstu koji su dodatni ključni uslovi ili specifikacije vezane za ovu nabavku.

Šta ovo znači za firmu

Ova nabavka pruža priliku firmama koje se bave prodajom rezervnih dijelova za vozila da se uključe u javni sektor. Učešće u ovakvim tenderima može donijeti stabilan prihod i mogućnost dugoročne saradnje sa javnim institucijama.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja nije detaljno opisan u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači pregledaju tender dokumentaciju kako bi saznali sve potrebne korake i uslove za apliciranje.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve obavezne uslove i dokumentaciju kako bi osigurali da ispunjavaju kriterije. Također, važno je pratiti eventualne izmjene ili dodatne informacije koje mogu biti objavljene tokom postupka.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 11.08.2026. godine.

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni uslovi su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama, a detalji su u tender dokumentaciji.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti?

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 4700 BAM.

Gdje mogu pronaći tender dokumentaciju?

Tender dokumentacija dostupna je putem zvaničnih kanala ŠUMSKOG GAZDINSTVA ''PANOS'' VIŠEGRAD.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Vozila i gorivo.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača

"CENTAR ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE I SELA"

Tender za nabavku korištenog teretnog vozila za potrebe azila na REC Manjača. Procijenjena vrijednost 24000 BAM, rok do 31.08.2026.

Istekao rok
bih31.08.2026.24K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Usluge osiguranja motornih vozila za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj

TERMOELEKTRANA "KAKANJ" KAKANJ

Termoelektrana Kakanj objavila je otvoreni postupak za usluge osiguranja motornih vozila, CPV 66514110. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 13.000 BAM, a rok je 31. august 2026. godine. Uslovi uključuju zahtjeve iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, registraciju za relevantnu profesionalnu djelatnost i iskustvo u realizaciji najmanje jednog ugovora, pri čemu je dostupni tekst uslova nepotpun.

Istekao rok
federacija-bih31.08.2026.13K KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Nabavka teretnih vozila

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO

JP BH POŠTA D.O.O. SARAJEVO raspisuje otvoreni postupak za nabavku teretnih vozila. Procijenjena vrijednost je 4.580.000 BAM, a rok za realizaciju je do 31.08.2026.

Istekao rok
sarajevo31.08.2026.4.6M KM
Tender / Javna nabavkaVozila i gorivo

Gume za šumske zglobne traktore

ШУМСКО ГАЗДИНСТВО ''СЈЕМЕЋ'' РОГАТИЦА

Šumsko gazdinstvo „Sјемећ“ Rogatica objavilo je otvoreni postupak za nabavku guma za šumske zglobne traktore. CPV oznaka je 34352000, procijenjena vrijednost 8.000 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 31. august 2026. godine. Obavezni uslovi proizlaze iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi određeni tenderskom dokumentacijom.

Istekao rok
republika-srpska31.08.2026.8K KM