Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaEnergetika10 dana do roka

Tender za nabavku dizel električnog agregata — OPŠTINA HAN PIJESAK

Набавка дизел електричног агрегата

ОПШТИНА ХАН ПИЈЕСАКRok: 11.09.2026.33K KM
Objavljeno 01.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
31121000
Broj nabavke:
2758628

Ukratko: ОПШТИНА ХАН ПИЈЕСАК je objavio Konkurentski zahtjev za Набавка дизел електричног агрегата. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-11. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Opština Han Pijesak raspisala je javnu nabavku za dizel električni agregat. Ova nabavka je od značaja za unapređenje infrastrukture i snabdijevanje energijom u ovoj opštini.

Ko može aplicirati

Nije navedeno u dostupnom tekstu.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 32.500 BAM. Rok za prijavu na tender je 11.09.2026. godine. Detaljni uslovi i dokumentacija su dostupni u tenderu.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka pruža priliku firmama koje se bave proizvodnjom ili distribucijom dizel električnih agregata da se uključe u proces javnih nabavki i potencijalno osvoje ugovor koji može doprinijeti njihovom poslovanju.

Kako aplicirati

Postupak apliciranja nije detaljno opisan u dostupnom tekstu. Preporučuje se da zainteresovani ponuđači pregledaju tender dokumentaciju kako bi dobili sve potrebne informacije.

Rizici i šta provjeriti

Prije apliciranja, ponuđači bi trebali provjeriti sve relevantne informacije u tender dokumentaciji. Također, važno je osigurati da su svi uslovi ispunjeni kako bi se izbjegli rizici od diskvalifikacije.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu je 11.09.2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost nabavke?

Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 32.500 BAM.

Gdje mogu pronaći više informacija o tenderu?

Više informacija o tenderu može se pronaći u tender dokumentaciji koju je objavila Opština Han Pijesak.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Energetika.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaEnergetika

LOT-4 Gorivo STOLAC; LOT-5 Gorivo PROZOR-RAMA i LOT-7 Gorivo JABLANICA

VLADA HERCEGOVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE/KANTON

Vlada Hercegovačko-neretvanske županije objavila je tender za nabavku goriva za više lokacija. Postupak je otvoren, a procijenjena vrijednost iznosi 300.000 BAM.

Istekao rok
mostar01.09.2026.300K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Izrada Idejnog i Glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida u Srebrenici

OPĆINA BANOVIĆI

Općina Banovići provodi otvoreni postupak za izradu idejnog i glavnog projekta osvjetljenja Trga žrtava genocida. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 5.500 BAM, a rok je 2. septembar 2026. godine. Ponuđač mora biti registrovan za predmetnu djelatnost i dostaviti potpisanu i ovjerenu izjavu o osposobljenosti za izvršenje usluge.

1 dana
02.09.2026.6K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

'' Стручно технички надзор над извођењем радова на пројекту :Изградња и реконструкција расвјете у тунелима на магистралним и регионачним путевима Републике Српске '', референца 107/26

JAVNO PREDUZEĆE "PUTEVI REPUBLIKE SRPSKE" DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BANJA LUKA

Javno preduzeće Putevi Republike Srpske objavilo je tender za stručni tehnički nadzor nad radovima na projektu izgradnje i rekonstrukcije rasvjete u tunelima.

2 dana
banja-luka03.09.2026.68K KM
Tender / Javna nabavkaEnergetika

Lot 1120 Elektro materijal za autobuse i minibusi

KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O. SARAJEVO

KJP Gradski saobraćaj iz Sarajeva raspisao je otvoreni postupak za nabavku elektro materijala za autobuse i minibuse. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 68.543 BAM, a rok za prijavu je 3. septembar 2026. godine.

2 dana
republika-srpska03.09.2026.69K KM