Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi12 dana do roka

Tender za radove na izradi i montaži čelične nadstrešnice — KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD FOČA

Радови на изради и монтажи челичне надстрешнице

КАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД ФОЧАRok: 17.09.2026.11K KM
Objavljeno 05.09.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Konkurentski zahtjev
CPV:
45223210
Broj nabavke:
2761197

Ukratko: КАЗНЕНО-ПОПРАВНИ ЗАВОД ФОЧА je objavio Konkurentski zahtjev za Радови на изради и монтажи челичне надстрешнице. Rok za dostavu ponuda je 2026-09-17. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ova javna nabavka se odnosi na radove na izradi i montaži čelične nadstrešnice. Ugovorni organ je KAZNENO-POPRAVNI ZAVOD FOČA, a postupak je klasifikovan kao konkurentski zahtjev.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju ponuđači koji ispunjavaju uslove navedene u dokumentaciji, uključujući dokaz o profesionalnoj sposobnosti i iskustvu u izvođenju sličnih radova.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost radova iznosi 11.000 BAM. Rok za završetak radova je 17. septembar 2026. godine. Učesnici moraju dostaviti ovjeren i potpisan spisak izvršenih ugovora o sličnim radovima u posljednje tri godine, pri čemu jedan od ugovora mora imati vrijednost od najmanje 11.000 BAM bez PDV-a.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja priliku za firme koje se bave građevinskim radovima, posebno onima specijalizovanim za izradu i montažu čeličnih konstrukcija. Uspjeh u ovom tenderu može donijeti značajan prihod i dodatno iskustvo.

Kako aplicirati

Ponuđači trebaju pripremiti potrebnu dokumentaciju koja uključuje rješenje o upisu u sudski registar ili aktuelni izvod iz sudskog registra, kao i spisak izvršenih ugovora. Detalji o proceduri apliciranja nisu navedeni u dostupnom tekstu.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači trebaju provjeriti sve uslove i zahtjeve navedene u dokumentaciji kako bi osigurali da ispunjavaju sve kriterije. Također, važno je obratiti pažnju na rokove i potrebnu dokumentaciju kako bi se izbjegle greške prilikom apliciranja.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 17. septembar 2026. godine. Koja je procijenjena vrijednost tendera? Procijenjena vrijednost tendera iznosi 11.000 BAM. Koji su ključni uslovi za apliciranje? Ponuđači moraju dostaviti dokaz o profesionalnoj sposobnosti i iskustvu u izvođenju sličnih radova.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Slični tenderi i nabavke

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Revitalizacija nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu - I faza

JAVNA USTANOVA "ZAVOD ZA ZAŠTITU KULTURNOG NASLIJEĐA"BIHAĆ

Javna ustanova „Zavod za zaštitu kulturnog naslijeđa“ Bihać objavila je otvoreni postupak za revitalizaciju nacionalnog spomenika zgrade II zasjedanja ZAVNOBiH-a u Sanskom Mostu, I faza. Procijenjena vrijednost nabavke je 829.059,82 BAM, a rok za dostavljanje ponuda 7. septembar 2026. godine.

2 dana
bihac07.09.2026.829K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo

GRAD LIVNO

GRAD LIVNO raspisao tender za izvođenje radova na rekonstrukciji Vodospreme Miši-Golinjevo. Procijenjena vrijednost je 39,250 BAM, a rok za završetak radova je 7. septembar 2026. godine.

2 dana
bih07.09.2026.39K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Изградња паркинга Брус - Требевић

OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad objavila je otvoreni postupak za nabavku „Izgradnja parkinga Brus - Trebević“. Procijenjena vrijednost iznosi 989.510 BAM, a navedeni rok je 7. septembar 2026. godine. Uslovi za učešće zasnivaju se na članu 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

2 dana
07.09.2026.990K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Rekonstrukcija grijanja i drugog u gradskoj upravi, rekonstrukcija toplovodnog razvoda u kotlovnici sa opremom

GRAD ŽIVINICE

Grad Živinice raspisao je otvoreni postupak za rekonstrukciju grijanja i toplovodnog razvoda. Procijenjena vrijednost tendera iznosi 48.628,5 BAM.

2 dana
republika-srpska07.09.2026.49K KM