Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radoviRok istekao

Tender za asfaltiranje puta ul. 1. Marta — GRAD ŽIVINICE

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Asfaltiranje puta ul. 1. Marta iza BM Company u dužini 109 m

GRAD ŽIVINICEfederacija-bihRok: 10.08.2026.45K KM
Objavljeno 19.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
45000000
Broj nabavke:
2738576

Ukratko: GRAD ŽIVINICE je objavio Otvoreni postupak za Asfaltiranje puta ul. 1. Marta iza BM Company u dužini 109 m. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-10. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

Ovaj tender se odnosi na asfaltiranje puta u ulici 1. Marta, iza BM Company, u dužini od 109 metara. Ugovorni organ za ovu javnu nabavku je GRAD ŽIVINICE, a postupak je otvoren, što znači da svi zainteresovani ponuđači mogu podnijeti svoje ponude.

Ko može aplicirati

Pravo učešća imaju svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama. Detaljni dokazi o ispunjavanju ovih uslova su definisani u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim stranama.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog projekta iznosi 45082.35 BAM. Rok za završetak radova je postavljen na 10. august 2026. godine. Uslovi za učešće su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je ključna za sve ponuđače.

Šta ovo znači za firmu

Ovaj tender predstavlja priliku za građevinske firme koje se bave asfaltiranjem i sličnim radovima. Učešće u ovom projektu može donijeti dodatne poslove i ojačati reputaciju firme u lokalnoj zajednici. Također, uspješna realizacija projekta može otvoriti vrata za buduće tendere i projekte u regionu.

Kako aplicirati

Ponuđači zainteresovani za učešće trebaju se upoznati sa tenderskom dokumentacijom koja sadrži sve potrebne informacije o načinu apliciranja, potrebnoj dokumentaciji i rokovima. Detalji o procesu apliciranja su navedeni u dokumentaciji.

Rizici i šta provjeriti

Jedan od rizika može biti neispunjavanje obaveznih uslova iz tenderske dokumentacije, što može rezultirati odbacivanjem ponude. Također, ponuđači trebaju provjeriti sve tehničke i finansijske aspekte projekta kako bi osigurali da mogu ispuniti zahtjeve ugovora. Preporučuje se pažljivo proučavanje svih stavki u dokumentaciji.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za završetak radova?

Rok za završetak radova je 10. august 2026. godine.

Ko može aplicirati za ovaj tender?

Svi ponuđači koji ispunjavaju obavezne uslove iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna putem ugovornog organa, GRAD ŽIVINICE.

Koji je iznos procijenjene vrijednosti projekta?

Procijenjena vrijednost projekta iznosi 45082.35 BAM.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Građevinski radovi.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Набавка радова санације Дома културе у Костајници

OPŠTINA KOSTAJNICA

Opština Kostajnica raspisuje otvoreni postupak za nabavku radova sanacije Doma kulture. Procijenjena vrijednost iznosi 193404.34 BAM.

Istekao rok
03.09.2026.193K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići

ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ / ŠUMSKOGOSPODARSKO DRUŠTVO ˝ŠUME SREDIŠNJE BOSNE˝ / ŠUMSKOPRIVREDNO DRUŠTVO ˝SREDNJOBOSANSKE ŠUME˝ D.O.O. DONJI VAKUF

Javna nabavka za izvođenje radova na održavanju kamionskih puteva na području šumarija Travnik i Dobretići. Procijenjena vrijednost 146160 BAM.

Istekao rok
travnik03.09.2026.146K KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Наставак изградње новог градског парка у улици Олимпијских побједника - друга фаза

GRAD BANJA LUKA

Grad Banja Luka provodi otvoreni postupak za nastavak izgradnje novog gradskog parka u ulici Olimpijskih pobjednika, druga faza. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 3.326.223,88 BAM, a rok je 3. septembar 2026. godine. Obavezni uslovi za učešće propisani su članom 45. Zakona o javnim nabavkama, dok su dokazi detaljno definisani u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
banja-luka03.09.2026.3.3M KM
Tender / Javna nabavkaGrađevinski radovi

Zamjena i ugradnja odbojnih ograda minimalnog nivoa H1, cesta M17.1 dionica Žepče Ribnica

JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.

Tender za zamjenu i ugradnju odbojnih ograda na cesti M17.1 dionica Žepče Ribnica. Procijenjena vrijednost 390000 BAM. Postupak otvoren.

1 dana
bih04.09.2026.390K KM