Nazad na prilike
Tender / Javna nabavkaMedicinska opremaRok istekao

Tender za potrošni materijal za ortodonciju — DOM ZDRAVLJA BIJELJINA

Rok za dostavu ponuda je istekao. Stranica se čuva zbog historijske vrijednosti — provjerite slične aktivne pozive ispod.

Потрошни материјал за ортодонцију и зубну технику.

DOM ZDRAVLJA BIJELJINAbijeljinaRok: 11.08.2026.164K KM
Objavljeno 16.07.2026. u 10:26 3 min čitanja Originalni poziv je mjerodavan
Vrsta postupka:
Otvoreni postupak
CPV:
33000000
Broj nabavke:
2737426

Ukratko: DOM ZDRAVLJA BIJELJINA je objavio Otvoreni postupak za Потрошни материјал за ортодонцију и зубну технику.. Rok za dostavu ponuda je 2026-08-11. Originalna dokumentacija dostupna je na stranici ugovornog organa / EJN-a.

O ovom pozivu

DOM ZDRAVLJA BIJELJINA raspisao je otvoreni postupak za javnu nabavku potrošnog materijala za ortodonciju i zubnu tehniku. Ovaj tender predstavlja priliku za ponuđače koji se bave proizvodnjom ili distribucijom ovih vrsta materijala.

Ko može aplicirati

Prema informacijama iz tendera, obavezni uslovi za učešće su definisani u članu 45. Zakona o javnim nabavkama. Detalji o potrebnim dokazima i uslovima su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, koja je dostupna zainteresovanim ponuđačima.

Iznos, rok i ključni uslovi

Procijenjena vrijednost ovog tendera iznosi 164.000 BAM. Rok za prijavu na tender je 11.08.2026. godine. Ponuđači su dužni da se upoznaju sa svim uslovima i pravilima koja su navedena u tenderskoj dokumentaciji.

Šta ovo znači za firmu

Ova javna nabavka predstavlja značajnu priliku za firme koje se bave ortodoncijom i zubnom tehnikom. Učešćem u ovom tenderu, ponuđači mogu osigurati stabilan izvor prihoda kroz isporuku potrebnog materijala za zdravstvene ustanove.

Kako aplicirati

Zainteresovani ponuđači trebaju pristupiti tenderskoj dokumentaciji koja sadrži sve potrebne informacije o načinu apliciranja, potrebnim dokumentima i rokovima. Detalji su navedeni u tenderu.

Rizici i šta provjeriti

Ponuđači bi trebali obratiti pažnju na sve uslove koji su navedeni u tenderskoj dokumentaciji, kako bi izbjegli eventualne rizike od diskvalifikacije. Također, važno je provjeriti sve potrebne dokaze o kvalifikacijama i iskustvu.

Često postavljana pitanja

Koji je rok za prijavu?

Rok za prijavu na tender je 11.08.2026. godine.

Koja je procijenjena vrijednost tendera?

Procijenjena vrijednost tendera iznosi 164.000 BAM.

Gdje mogu pronaći tendersku dokumentaciju?

Tenderska dokumentacija je dostupna kod ugovornog organa, DOM ZDRAVLJA BIJELJINA.

Koji su uslovi za učešće?

Obavezni uslovi za učešće su navedeni u članu 45. Zakona o javnim nabavkama i detaljno opisani u tenderskoj dokumentaciji.

Kada će biti poznat izabrani ponuđač?

Informacije o izabranom ponuđaču nisu navedene u dostupnom tekstu.

Povezano

Tendersistem objedinjuje javne nabavke, tendere, rokove i slične prilike iz više izvora u jedan pretraživ pregled za firme u BiH.

Saznajte više

Pogledajte sve aktivne tendere iz kategorije Medicinska oprema.

Saznajte više

Originalni izvor

Portal javnih nabavki BiH (EJN) — originalni javni poziv je mjerodavan.


Ovaj pregled je informativan. Originalna tenderska dokumentacija i obavještenje ugovornog organa su mjerodavni.

Originalni izvor

Aktivni slični tenderi

Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabava sanitetskog materijala

DOM ZDRAVLJA MOSTAR

Dom zdravlja Mostar provodi otvoreni postupak za nabavu sanitetskog materijala u Mostaru. CPV oznaka je 33140000, procijenjena vrijednost 210.000 BAM, a rok je 31. august 2026. Obvezni uvjeti iz članka 45. Zakona o javnim nabavama i dokazi navedeni su u tenderskoj dokumentaciji.

Istekao rok
mostar31.08.2026.210K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Ponovljena javna nabava pneumokoknog cjepiva za program obveznih imunizacija u Federaciji BiH, za razdoblje 2026. - 2027. godina

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO FEDERACIJE BIH

Ovaj članak pruža pregled ponovljene javne nabavke pneumokoknog cjepiva u Federaciji BiH, uključujući ključne informacije o postupku, uslovima i rizicima.

Istekao rok
mostar31.08.2026.3.6M KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Tender broj: 01-10556-1/26 radi nabavke potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH

JZU UNIVERZITETSKI KLINIČKI CENTAR REPUBLIKE SRPSKE

JZU Univerzitetski klinički centar Republike Srpske objavio je otvoreni postupak, tender broj 01-10556-1/26, za nabavku potrošnog materijala za aparate u Službi za MFH. Procijenjena vrijednost nabavke iznosi 379.000 BAM, a ponude se primaju do 31. avgusta 2026. godine do 9 časova. Ponude se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu UKC-a Republike Srpske u Banjoj Luci.

Istekao rok
banja-luka31.08.2026.379K KM
Tender / Javna nabavkaMedicinska oprema

Nabavka veterinarskih lijekova

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O.

JP VETERINARSKA STANICA VISOKO D.O.O. raspisala je otvoreni postupak za nabavku veterinarskih lijekova. Procijenjena vrijednost iznosi 147699.8 BAM.

1 dana
republika-srpska01.09.2026.148K KM